Vyhľadávanie:

Vlaňajším víťazom úsek Riadenie kvality

Vlaňajším víťazom úsek Riadenie kvality

Uskutočnil sa plánovací míting Programu úspor nákladov na rok 2004

Ocenenie
Generálny manažér pre výskum a vývoj Robert Frascarelli pri preberaní ceny za druhé miesto v kategórii Najvyšší prínos v Programe úspor nákladov za rok 2003.

Bezmála stopäťdesiat manažérov sa vo štvrtok minulého týždňa, 26. februára, stretlo popoludní v kinosále Spoločenského pavilónu na veľkom plánovacom mítingu Programu úspor nákladov na rok 2004.

Vlaňajší rok označil viceprezident pre výrobu Scott Pape z hľadiska plnenia prijatých cieľov v tejto oblasti za mimoriadne úspešný. Každý tím, ktorý sa do programu zapojil, nezabudol zdôrazniť, odviedol kus dobrej roboty. Vlani sa do Programu úspor nákladov zapojilo dvadsať divíznych závodov a odborných útvarov. Koksovňa, Vysoké pece, Oceliareň, Doprava, Studená valcovňa, Teplá valcovňa, Obalová vetva, Hutnícka druhovýroba, Energetika, Centrálna údržba, Riadenie kvality, Výskum a vývoj, Ekológia, Informačné technológie, Finančné investície, Nákup, Predaj a logistika a po prvýkrát i spoločnosť Refrako a Inžinierske činnosti. Spolu podali 597 projektov, z ktorých až 507 prinieslo úsporu v roku 2003.

Vraví sa, že víťazom je každý, kto sa zúčastní. No aj keď je to v prípade tohto programu dvojnásobná pravda, predsa len si tí najlepší zaslúžia ocenenie. Z rúk prezidenta U. S. Steel Košice Christophera Navettu a viceprezidenta pre výrobu Scotta Pape ho prevzali najprv autori najlepších projektov úspor nákladov v roku 2003 a potom i ďalší víťazi. V súťaži najlepších tímov zvíťazil úsek Riadenie kvality, druhá priečka patrí divíznemu závodu Doprava a tretia úseku Finančné investície. Ocenenie získali aj tímy, ktoré realizovali projekty s najvyššími prínosmi. Prvé miesto obsadil divízny závod Oceliareň, druhé Výskum a vývoj a tretie patrí divíznemu závodu Energetika. Špeciálnu cenu získal aj Jozef Sasarák z úseku Výskum a vývoj za vysokú kreativitu pri napĺňaní cieľov programu úspor nákladov.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...