Vyhľadávanie:

Monitor vitálnych funkcií

Monitor vitálnych funkcií

Vysokošpecializovaný odborný ústav geriatrický sv. Lukáša v Košiciach

Vysokošpecializovaný odborný ústav geriatrický sv. Lukáša v Košiciach je zdravotným zariadením, v ktorom sa liečia a dožívajú nevyliečiteľne chorí a starí ľudia, a to z celého košického regiónu. Nemocnica, aj napriek snahe o maximálne úspory, sa nachádza v nepriaznivej finančnej situácii. Potrebovali by tu liečebné prístroje pre imobilných pacientov, pomôcky pre rehabilitačné oddelenie, ale napríklad aj nevyhnutnú počítačovú techniku.

Žiadosť o podporu zo strany Nadácie U. S. Steel Košice neostala nevypočutá. Finančným príspevkom pomohla ústavu zakúpiť dôležitý zdravotnícky prístroj - monitor vitálnych funkcií, ktorý bude po dobudovaní monitorovacej jednotky slúžiť pacientom hospitalizovaným v tomto zdravotníckom zariadení každý deň. Ústav má k dispozícii 125 lôžok, no už v blízkej budúcnosti chcú kapacitu rozšíriť na 140 lôžok. V jednotlivých ambulanciách tu len v decembri minulého roku vyšetrili dovedna 2380 pacientov .

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...