Vyhľadávanie:

Na ceste do budúcnosti

Na ceste do budúcnosti

Deň D - otvorenie pozinkovacej linky - sa blíži

Už len necelé štyri týždne nás delia od okamihu, kedy košická oceliareň uvedie do riadnej prevádzky najvýznamnejšiu investíciu vo svojej histórii - pozinkovaciu linku č. 3.

Príďte v nedeľu, 23. septembra, o 14. hodine na Hlavnú ulicu do Košíc. Spoločnosť U. S. Steel Košice pozýva všetkých hutníkov, ich rodinných príslušníkov i ostatných Košičanov na veľkolepé podujatie Cesta do budúcnosti, ktoré sa pri príležitosti tejto mimoriadnej udalosti uskutoční v centre nášho mesta i na pódiu pri Immaculate. Staré sa tu stretne s novým, na svoje si prídu fajnšmekri historických i moderných áut, stanete sa svedkami módnej prehliadky z dvadsiatych a tridsiatych rokov, do minulosti vás vráti hudba zo začiatku minulého storočia v podaní Bratislava Hot Serenaders, dnešok pripomenie mladá speváčka, ktorá si už stihla získať mnoho fanúšikov a priaznivcov - Zdenka Predná.

Čítajte Oceľ východu. Už v najbližších číslach uverejníme kupóny i pravidlá súťaže, ktorú sme pre vás, naši čitatelia, pri tejto príležitosti pripravili, a v ktorej môžete vyhrať vskutku atraktívne a zaujímavé ceny.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...