Vyhľadávanie:

Na úvod remíza

Na úvod remíza

Prvé prípravné stretnutia

Vo štvrtok uplynulého týždňa odohrali hokejisti HC Košice prvé prípravné stretnutie na domácom ľade so Žilinou, s ktorou remizovali 1:1 (1:0, 0:1, 0:0).

Zápas sa síce hral v tréningovom tempe, ale každému z aktérov išlo o priaznivý výsledok. Preto sa hlavne v záverečnej tretine hralo príliš tvrdo, na hranici únosnosti. Domáci sa dostali do vedenia v hre štyroch proti trom už v úvodnej tretine po strele obrancu Kledrowetza. V druhej časti hostia nielen hru, ale i skóre vyrovnali, a to bolo v tomto zápase zo streleckej potencie oboch súperov všetko. Tréneri HC Košice Dušan Gregor a Miroslav Marcinko dali v súboji príležitosť týmto hráčom: Falter - v obrane hrali dvojice Kledrowetz-Bodnár, Topoli-Vorobel, Šterbák-Nádašdi, Fabián-Varga a útoky Kováč, Kmiť, Kroták - Slovák, Sabol, Drotár - Hvila, Caban, Šimurda - Gajdoš, Holečko, Š. Rusnák.

Aj ďalšie prípravné stretnutia odohrajú hokejisti Košíc doma. Včera hrali s Prešovom a v piatok tohto týždňa sa stretnú s Popradom.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...