Vyhľadávanie:

Nabrúste si korčule!

Nabrúste si korčule!

Od soboty 6. augusta ľad opäť každý víkend

Ako sme avizovali, už tento týždeň, od soboty 6. augusta, budú mať milovníci korčuľovania na ľade z radov zamestnancov U. S. Steel Košice opäť príležitosť vychutnávať si tento druh športu každý víkend. A spolu s nimi aj ich rodinní príslušníci. Zimný štadión bude otvorený i pre hutníkov v mimo evidenčnom stave a tiež dôchodcov, bývalých zamestnancov spoločnosti, ktorí vstupnú permanentku na ľad dostanú v prípade záujmu v kancelárii viceprezidenta pre personalistiku a organizáciu.

Pripomíname, že kvôli zabezpečeniu bezpečnosti bude vstup len cez bránu č. 2, a to iba na identifikačnú kartu zamestnanca. Používanie hokejok, pukov a iných predmetov, ktoré môžu ohroziť ostatných korčuľujúcich, a tiež naháňačiek je na ľade zakázané. Pri porušení týchto pravidiel majú pracovníci SBS právo vyviesť narušiteľa mimo priestoru zimného štadióna.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...