Vyhľadávanie:

Nádej pre choré oči

Nádej pre choré oči

Stalo sa už dobrým zvykom, že vždy koncom roka dajú košickí hutníci dokopy financie, aby pomohli dobrej veci. Môžeme tak urobiť aj tentoraz. Pomôcť Univerzitnej nemocnici L. Pasteura v Košiciach, konkrétne Očnému oddeleniu na Rastislavovej ulici a Očnej klinike na Tr. SNP získať kvalitné zdravotnícke prístroje, ktoré pomôžu pri náročných liečebných procedúrach a diagnostike závažných ochorení, je cieľom zbierky, ktorú vyhlásilo vedenie spoločnosti U. S. Steel Košice v uplynulých dňoch. Na tento ušľachtilý cieľ daruje firma i Nadácia U. S. Steel Košice presne toľko, koľko bude predstavovať výťažok zo zbierky. Pomoc košických oceliarov sa tak strojnásobí. Prispieť môže každý zo zamestnancov USSK a jej dcérskych spoločností, a to 3,50 a, prípadne inou sumou, čo potvrdí svojím podpisom na osobitnom formulári, ktorý je k dispozícii na každom pracovisku.

Spoločný dar bude predstaviteľom Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach odovzdaný 10. decembra 2010 na slávnostnom benefičnom koncerte v Štátnom divadle Košice.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...