Vyhľadávanie:

Najlepší mladí karatisti

Najlepší mladí karatisti

Podobne ako iné mládežnícke športy v Košiciach, aj súťaže mladých karatistov výrazne podporuje U. S. Steel Košice. V sobotu sa uskutočnilo v Košiciach slávnostné vyhlásenie najlepších karatistov v mládežníckych kategóriách za rok 2006, ktoré zorganizovala Východoslovenská únia karate a bojových umení (VÚKABU).

Na snímke najlepší pretekári, ktorí v jednotlivých vekových kategóriách získali na rôznych pretekoch a na slovenskom šampionáte najlepšie umiestnenia. Zľava Lenka Koribaničová (Slávia Humenné), Lucia Lángošová (ŠKP Prešov), Veronika Semaníková (Katsudo Sabinov), Barbora Botúnová (Metropol Košice), dcéra nášho zamestnanca Katarína Kotúčová (KK Tanden Košice), Matej Čuchran (KKK Kretovič), Július Evelej (ŠŠK JUGO Košice), Michal Klíma (UNION Košice) a Michal Brindzik (ZEN SHOTOKAN Košice). Najúspešnejším športovcom - karatistom v histórii VÚKABU sa stal Peter Šimko z KK UNION Košice, ktorý v kategórii juniorov získal na ME striebornú medailu.

karatisti

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...