KONTAKT  |    _eng _sk

Najvyššia rada APEAL zasadala v našej firme
           Pridané: 23.05.2011
Autor: Richard DREISIG
Kategória: 11/2011

V U. S. Steel Košice zasadala v dňoch 23. a 24. mája 2011 najvyššia rada APEAL (Association of European Producers of Steel for Packaging - Asociácia európskych výrobcov obalových plechov), vedená jej prezidentom Hugo Loudonom.

"Návšteva splnila moje očakávania. Spoločnosť U. S. Steel Košice sa ukázala ako plne integrovaná a sebestačná firma. Je schopná komplexne spracovávať materiály a postupne ich zušľachťovať na výstupné produkty najvyššej kvality. Pozitívne hodnotím aj zabezpečenie ochrany podniku," zhodnotil svoj prvý pobyt v Košiciach a v našom podniku nedávno zvolený výkonný riaditeľ APEAL Philip Buisseret.

Medzinárodná asociácia APEAL združuje významné oceliarske spoločnosti, ktoré sa podieľajú na výrobe pocínovaných výrobkov. Ročne vyprodukujú takmer päť miliónov ton obalových materiálov a štatisticky pokrývajú až 95 percent produkcie v Európe.

APEAL sídli v Bruseli a na medzinárodnom fóre pôsobí už od roku 1986. Spoločnosť U. S. Steel Košice sa stala členom asociácie, ktorú tvoria Arcelor Mittal, Tata Steel Packaging a Rasselstein-THYSSENKrupp, v roku 2004. V súčasnosti reprezentuje košických a srbských oceliarov pod názvom U. S. Steel Europe.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu