Vyhľadávanie:

Naše dve percentá pomôžu dobrej veci

Naše dve percentá pomôžu dobrej veci

Aj v tomto roku môže každý z nás darovať oprávnenému subjektu dve percentá zo zaplatenej dane za rok 2005. Už ste sa rozhodli, komu ich poukážete? V centrálnom zozname prijímateľov je aj Nadácia U. S. Steel Košice, ktorá, ako sme už informovali, vznikla v roku 2002 s cieľom podporovať východoslovenský región v oblasti zdravotníctva, humanity a vzdelávania. Odvtedy už pomohla mnohým zdravotníckym inštitúciám i jednotlivcom. Ak ste po minulé roky poukázali svoje dve percentá práve jej, pomohli ste dobrej veci.

Z minuloročných príspevkov nadácia venovala finančné prostriedky vo výške 3 335 735 korún na zakúpenie zdravotníckych prístrojov, ktoré budú slúžiť na preventívne i odborné vyšetrenia nás všetkých - zamestnancov U. S. Steel Košice a jej dcérskych spoločností, našich rodinných príslušníkov, ako aj obyvateľov Košíc a východoslovenského regiónu. Mohla tak urobiť aj vďaka jednotlivcom, ktorí svoje dve percentá poukázali práve na jej účet.

Ak sa rozhodnete venovať svoje dve percentá práve Nadácii U. S. Steel Košice, stačí, ak vyplníte tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 percent zaplatenej dane, ktoré bolo aj s letáčikom medzi zamestnancov spoločnosti distribuované minulý týždeň spolu s výplatnými vrecúškami. Vyplnené tlačivo treba odovzdať najneskôr do 31. marca 2006 príslušnej mzdovej účtovníčke, ktorá sa už postará o ostatné.

Tu sú potrebné údaje:
Obchodné meno alebo názov: Nadácia U. S. Steel Košice
Sídlo: Vstupný areál U. S. Steel Košice, 044 54 Košice
Právna forma: nadácia
Identifikačné číslo organizácie (IČO): 35549891.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...