KONTAKT  |    _eng _sk

Naše radiátory na veľtrhu Aqua - therm
           Pridané: 06.12.2004
Autor: Zuzana DEMČÁKOVÁ, obchodná manažérka propagácie
Kategória: 49/2004

Ani v tomto roku U. S. Steel Košice, s.r.o. nevynechala príležitosť prezentovať svoju prítomnosť na českom trhu účasťou na 11. medzinárodnom odbornom veľtrhu vykurovania, ventilácie, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky AQUA-THERM, ktorý sa konal v dňoch 23.- 27. novembra 2004 v Prahe.

Ako informovala Soňa Miklušová, manažérka z oddelenia Obchodná propagácia, na výstavnej ploche 14 050 m2 sa zúčastnilo 442 priamych vystavovateľov z 15 krajín a v expozíciách priamych vystavovateľov bolo zastúpených ďalších 230 firiem z 19 krajín. Celkový počet návštevníkov v tomto roku opäť prekročil štyridsaťtisíc. V expozícii spoločnosti U. S. Steel Košice, na ploche o veľkosti 100 m2, prezentovali naše radiátory obchodníci z úseku Predaj radiátorov, ako aj manažéri z úseku marketing a strategické plánovanie. Ako každoročne, aj teraz sme zaznamenali veľký záujem o naše produkty.

"Aqua - therm Praha zaujíma jedno z najdôležitejších miest v zozname výstav U. S. Steel Košice týkajúcich sa radiátorov. Tradične neskorý termín v roku umožňuje bilancovať a viesť konkrétne obchodné rokovania na rok 2005 s našimi zákazníkmi. Zároveň zvyknú dôjsť aj potenciálni obchodní partneri, tohto roku to boli možní zákazníci z Grécka, Ruska, Ukrajiny, Litvy, Česka," uviedol Ján Seman, obchodný riaditeľ pre predaj radiátorov. A ako zhodnotili našu účasť na tohtoročnom veľtrhu marketingoví manažéri Ivan Gajdoš a Peter Piatka?

"Výstava konfrontovala kvalitu našich radiátorov s trhovou konkurenciou. Môžeme konštatovať, že technickou úrovňou sme plne konkurenční vystavujúcim lídrom na českom trhu. Prezentovali sme tiež nový výpočtový softvér určený pre projektantov kúrenia s cieľom zlepšiť propagáciu našich radiátorov a ich presadenie sa na trhu už v etape prípravy projektov. Akcia mala u projektantov veľmi dobrý ohlas. Výstava opätovne preukázala každoročne sa zvyšujúci trend požiadaviek na kvalitu, servis a v neposlednom rade na liberalizáciu obchodných podmienok. Udržanie súčasnej úrovne predaja na tomto trhu si vyžaduje neustále sledovanie vývojových trendov a konkurencie s prispôsobovaním sa daným podmienkam."

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...