Vyhľadávanie:

Neurologická ambulancia na úrovni doby

Neurologická ambulancia na úrovni doby

Pre spokojnosť pacientov

Neurologická ambulancia Polikliniky Nemocnice Košice - Šaca a.s., 1. súkromnej nemocnice vo Vstupnom areáli U. S. Steel Košice dostala v uplynulých týždňoch nový šat. Vynovené pracovisko odovzdali do užívania vo štvrtok 14. marca 2013 riaditeľ Nemocnice Košice - Šaca Juraj Vančík a viceprezident U. S. Steel Košice pre technológiu Vladimír Jacko v prítomnosti primárky Neurologického oddelenia šačianskej nemocnice Evy Rozprávkovej, riaditeľa pre pracovnú zdravotnú službu U. S. Steel Košice Michala Ihnatka, ako aj ďalších zdravotníckych pracovníkov a zástupcov úseku ľudských zdrojov USSK. Nechýbali reprezentanti útvaru inžinierskych činností USSK, riaditeľ pre realizáciu stavieb a hospodársku správu Peter Petričko a manažér pre hospodársku správu Vjačeslav Kupko.

"Som nesmierne šťastný, že sa nám spoločne podarilo urobiť ďalší krok pre skvalitnenie služieb našim klientom. Verím, že tieto nádherné priestory ocenia. Ďakujem spoločnosti U. S. Steel Košice za podporu a priamu pomoc," uviedol počas slávnostného aktu Juraj Vančík.

"United States Steel Corporation už pri svojom vstupe do železiarní pred trinástimi rokmi deklarovala, že ľudský život je pre ňu najvyššou hodnotou," zdôraznil viceprezident Vladimír Jacko v súvislosti so starostlivosťou o zamestnancov, zdravotnícku nevynímajúc. "Ak majú byť naši ľudia schopní plniť očakávané výkony, adekvátne tomu musia byť aj poskytované služby, vrátane medicínskych. Dúfam, že nové priestory prispejú k spokojnosti pacientov," zdôraznil.

Revitalizáciu interiéru rohovej časti budovy polikliniky, kde neurológia sídli, zabezpečovala hospodárska správa inžinierskych činností USSK, ktorá má objekt v správe. "Renovácia priestorov spočívala v oprave stien, podláh, stropov a elektrických rozvodov, aby vyhovovali hygienickým normám prevádzky zdravotníckych zariadení podľa stavebnej legislatívy," priblížil rozsah činností koordinátor prác Ľuboš Katunský. "Na obnove, ktorá prebiehala počas februára tohto roku, sa podieľali spoločnosti RMS, Termomarket a Koksmont. Zariadenie interiéru dodala Nemocnica Šaca."

Z estetickejšieho pracoviska, ktoré sa prezentuje čierno - béžovo - červenou farebnosťou stien, nábytku a doplnkov, totožnou s vizážou neurologického oddelenia v šačianskej nemocnici, mala radosť aj primárka Neurologického oddelenia Eva Rozprávková. "Prostredie je pre psychickú pohodu pacientov dôležité. Neurologická ambulancia na poliklinike patrí medzi najexponovanejšie pracoviská. Mesačne vyšetria v oboch pracoviskách ambulancie tisíc až tisíc osemsto klientov, z nich dve tretiny tvoria práve železiari. Väčšie súkromie i kvalitnejšie zázemie určite ohodnotia pozitívne."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...