Vyhľadávanie:

Nezabudnite sa prihlásiť

Nezabudnite sa prihlásiť

I keď sa v uplynulých dňoch na Slovensku oteplilo, v lyžiarskych strediskách sú vďaka umelému zasnežovaniu snehové podmienky veľmi dobré.

"Tak je to aj na Jahodnej, kde v sobotu, 14. februára, organizujeme tohtoročnú zimnú olympiádu, preteky v obrovskom slalome detí našich zamestnancov a detský zimný karneval," informoval nás predseda organizačného výboru tohto podujatia Ján Caban. "V najbližších dňoch by sa malo podľa meteorológov opäť ochladiť, takže počas pretekov olympionikov v snowboarde a v obrovskom slalome by mali byť na svahu Jahodnej podmienky dobré. Touto cestou pripomínam všetkým záujemcom, ktorí sa chcú spomínaných súťaží zúčastniť, aby sa nezabudli prihlásiť do 9. februára 2009," pripomenul.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...