Vyhľadávanie:

Nohejbalisti ďakujú za priazeň a dôveru

Nohejbalisti ďakujú za priazeň a dôveru

Nohejbalisti
V týchto dresoch s logom U. S. Steel Košice zaregistrovali nohejbalisti DMPK Košice nejeden významný úspech
pri nízkej sieti.

V uplynulých dňoch poslal predseda nohejbalového klubu DPMK Košice Štefan Pustelník v mene všetkých členov klubu prezidentovi U. S. Steel Košice Christopherovi Navettovi list, v ktorom pozitívne oceňuje vzájomnú spoluprácu s našou spoločnosťou a poďakoval za priazeň a dôveru, ktorú U. S. Steel Košice tomuto klubu v uplynulom roku preukázala.

Košickí nohejbalisti z DPMK sa za to odvďačili skvelými úspechmi pri nízkej sieti, a to majstrovským titulom v I. slovenskej nohejbalovej lige, prvým miestom v Grand Prix Slovakia, či víťazstvami a poprednými umiestneniami na rôznych známych medzinárodných turnajoch doma i v zahraničí.
Nohejbalový klub DPMK, ktorý bol v minulosti organizátorom 1. MS v nohejbale, víťaz Svetového pohára a víťaz Pohára Európskych majstrov, sa aj v tomto roku vynasnaží dôstojne a úspešne reprezentovať všetkých, ktorí mu dávajú dôveru a podporujú jeho činnosť.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...