KONTAKT  |    _eng _sk

Nominujme ich na ceny KSK
           Pridané: 12.08.2020
Autor: Ľubomíra Šoltésová
Kategória: 13/2020

Sú medzi nami výnimoční ľudia?

Tisíce ľudí pokope vo firme, ktorá dlhodobo dokazuje svoju konkurencieschopnosť medzi svetovými hráčmi v oceliarstve. To je určite bohatý zdroj talentov, a nielen v technickej oblasti. Naši zamestnanci sú aktívni aj po práci, sú to zanietení športovci, amatérski umelci, dobrovoľníci. Dajme o nich vedieť ostatným, prezentujme nasledovaniahodné príklady a aktivity.

Košický samosprávny kraj udeľuje raz ročne jednotlivcom i kolektívom nasledovné ocenenia: Cena Košického samosprávneho kraja (KSK) je verejným ocenením, ktoré udelí zastupiteľstvo občanom a kolektívom za osobitný prínos pre rozvoj samosprávneho kraja, za činy statočnosti, ľudskosti a  hrdinstva, za vynikajúce tvorivé činy a výsledky dosiahnuté v humanitárnej, cirkevnej, kultúrnej a umeleckej, publicistickej, verejnoprospešnej, podnikateľskej, technickej, športovej a vedecko - vzdelávacej činnosti.

Čestné občianstvo KSK môžu získať občania SR i cudzinci, ktorí obohatili ľudské poznanie vynikajúcimi tvorivými výkonmi a zaslúžili sa o rozvoj a priateľstvo medzi národmi a regiónmi.  Ocenenie Historická osobnosť regiónu udeľuje zastupiteľstvo „in memoriam“ osobnostiam, ktoré svojim celoživotným prínosom významne ovplyvnili historický vývoj v Košickom kraji.

Takisto možno pri príležitosti významných životných jubileí, za vynikajúce výkony a výsledky vo všetkých oblastiach či osobitné morálne postoje nominovať zamestnancov USSK aj na Cenu predsedu KSK alebo Čestnú cenu predsedu KSK.

Vaše nominácie v rozsahu cca 10 riadkov A4 posielajte do 10. septembra na adresu lsoltesova@sk.uss.com.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu