KONTAKT  |    _eng _sk

Nominujme ich na ceny KSK
           Pridané: 12.08.2020
Autor: Ľubomíra Šoltésová
Kategória: 13/2020

Sú medzi nami výnimoční ľudia?

Tisíce ľudí pokope vo firme, ktorá dlhodobo dokazuje svoju konkurencieschopnosť medzi svetovými hráčmi v oceliarstve. To je určite bohatý zdroj talentov, a nielen v technickej oblasti. Naši zamestnanci sú aktívni aj po práci, sú to zanietení športovci, amatérski umelci, dobrovoľníci. Dajme o nich vedieť ostatným, prezentujme nasledovaniahodné príklady a aktivity.

Košický samosprávny kraj udeľuje raz ročne jednotlivcom i kolektívom nasledovné ocenenia: Cena Košického samosprávneho kraja (KSK) je verejným ocenením, ktoré udelí zastupiteľstvo občanom a kolektívom za osobitný prínos pre rozvoj samosprávneho kraja, za činy statočnosti, ľudskosti a  hrdinstva, za vynikajúce tvorivé činy a výsledky dosiahnuté v humanitárnej, cirkevnej, kultúrnej a umeleckej, publicistickej, verejnoprospešnej, podnikateľskej, technickej, športovej a vedecko - vzdelávacej činnosti.

Čestné občianstvo KSK môžu získať občania SR i cudzinci, ktorí obohatili ľudské poznanie vynikajúcimi tvorivými výkonmi a zaslúžili sa o rozvoj a priateľstvo medzi národmi a regiónmi.  Ocenenie Historická osobnosť regiónu udeľuje zastupiteľstvo „in memoriam“ osobnostiam, ktoré svojim celoživotným prínosom významne ovplyvnili historický vývoj v Košickom kraji.

Takisto možno pri príležitosti významných životných jubileí, za vynikajúce výkony a výsledky vo všetkých oblastiach či osobitné morálne postoje nominovať zamestnancov USSK aj na Cenu predsedu KSK alebo Čestnú cenu predsedu KSK.

Vaše nominácie v rozsahu cca 10 riadkov A4 posielajte do 10. septembra na adresu lsoltesova@sk.uss.com.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...