KONTAKT  |    _eng _sk

Nové logo HC Košice pre novú éru
           Pridané: 19.10.2021
Autor: -hc-
Kategória: 10/2021

Vytvorením nového loga HC Košice pri príležitosti osláv storočnice hokeja v Košiciach a 60. výročia založenia klubu sa začína nová éra klubu po prekonaní ťažkých pandemických čias.

Nové logo v sebe uchováva tradičné hodnoty, úspechy a akcentuje bytostné prepojenie s dlhodobým patrónom klubu, ktorého identita bola po celý čas súčasťou väčšiny historicky používaných logotypov.

Jej pôvodný námet, zlievanie železa a ocele do zvitkov, podstúpil redizajn zohľadňujúci moderné grafické trendy, bol doplnený o hokejové prvky a symbolizuje jednu z najúspešnejších ér košického hokeja.

Spodná časť loga reprezentuje výchovu mládeže, z ktorej vzišli legendárne mená československého a slovenského hokeja, zatiaľ čo úspechy A-tímu sú uchované v jeho hornej časti. Oranžová farba symbolizuje energiu hráčov a fanúšikov, vďaka ktorej sú do oboch zložiek vlievané ideálne vyvážené vlastnosti ocele - tvrdosť, pružnosť, pevnosť, tvarovateľnosť a obnoviteľnosť. Všetky tieto aspekty sú harmonicky a symetricky zladené v tradičnej oranžovo čiernej farebnej kombinácii.        

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...