Vyhľadávanie:

Nové posily o rok

Nové posily o rok

Šestnásť najlepších štvrtákov, žiakov Strednej odbornej školy v Košiciach - Šaci uzavrelo minulý týždeň vo štvrtok, 7. októbra 2010, na stretnutí s generálnym manažérom pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milanom Polčom, riaditeľom pre nábor a výber Gabrielom Kádárom, senior konzultantom Miroslavom Fedorom a riaditeľom školy Jozefom Šablatúrom so spoločnosťou U. S. Steel Košice riadne pracovné zmluvy.

"Podpis pracovných zmlúv s najlepšími žiakmi, ktorí počas celého štúdia dosahujú vynikajúce výsledky, je rovnako ako vlani ďalším vyústením spolupráce U. S. Steel Košice so Strednou odbornou školou v Šaci, ktorá je našim dlhoročným partnerom a hlavným zdrojom kvalifikovanej pracovnej sily," konštatoval pred slávnostným aktom generálny manažér Milan Polča. Budúcim hutníkom s doterajším maximálnym študijným priemerom 1,5, podobne ako riaditeľ Jozef Šablatúra, zaželal v ďalšom vzdelávaní veľa úspechov a vyzval ich, aby v dobrých výsledkoch nepoľavovali. Už aj preto, že podmienka úspešného ukončenia školy je zakotvená v zmluve.

Mechanici, elektrotechnici, programátori obrábacích a zváracích strojov a zariadení, mechanici strojov a zariadení, ako aj hutníci operátori posilnia rady zamestnancov košickej oceliarne v závodoch prvovýroby od 1. septembra budúceho roka.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...