KONTAKT  |    _eng _sk

Nové posily o rok
           Pridané: 11.10.2010
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 21/2010

Šestnásť najlepších štvrtákov, žiakov Strednej odbornej školy v Košiciach - Šaci uzavrelo minulý týždeň vo štvrtok, 7. októbra 2010, na stretnutí s generálnym manažérom pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milanom Polčom, riaditeľom pre nábor a výber Gabrielom Kádárom, senior konzultantom Miroslavom Fedorom a riaditeľom školy Jozefom Šablatúrom so spoločnosťou U. S. Steel Košice riadne pracovné zmluvy.

"Podpis pracovných zmlúv s najlepšími žiakmi, ktorí počas celého štúdia dosahujú vynikajúce výsledky, je rovnako ako vlani ďalším vyústením spolupráce U. S. Steel Košice so Strednou odbornou školou v Šaci, ktorá je našim dlhoročným partnerom a hlavným zdrojom kvalifikovanej pracovnej sily," konštatoval pred slávnostným aktom generálny manažér Milan Polča. Budúcim hutníkom s doterajším maximálnym študijným priemerom 1,5, podobne ako riaditeľ Jozef Šablatúra, zaželal v ďalšom vzdelávaní veľa úspechov a vyzval ich, aby v dobrých výsledkoch nepoľavovali. Už aj preto, že podmienka úspešného ukončenia školy je zakotvená v zmluve.

Mechanici, elektrotechnici, programátori obrábacích a zváracích strojov a zariadení, mechanici strojov a zariadení, ako aj hutníci operátori posilnia rady zamestnancov košickej oceliarne v závodoch prvovýroby od 1. septembra budúceho roka.

Empty

ODPORÚČAME

04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?
21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...