KONTAKT  |    _eng _sk

Nové posily o rok
           Pridané: 11.10.2010
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 21/2010

Šestnásť najlepších štvrtákov, žiakov Strednej odbornej školy v Košiciach - Šaci uzavrelo minulý týždeň vo štvrtok, 7. októbra 2010, na stretnutí s generálnym manažérom pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milanom Polčom, riaditeľom pre nábor a výber Gabrielom Kádárom, senior konzultantom Miroslavom Fedorom a riaditeľom školy Jozefom Šablatúrom so spoločnosťou U. S. Steel Košice riadne pracovné zmluvy.

"Podpis pracovných zmlúv s najlepšími žiakmi, ktorí počas celého štúdia dosahujú vynikajúce výsledky, je rovnako ako vlani ďalším vyústením spolupráce U. S. Steel Košice so Strednou odbornou školou v Šaci, ktorá je našim dlhoročným partnerom a hlavným zdrojom kvalifikovanej pracovnej sily," konštatoval pred slávnostným aktom generálny manažér Milan Polča. Budúcim hutníkom s doterajším maximálnym študijným priemerom 1,5, podobne ako riaditeľ Jozef Šablatúra, zaželal v ďalšom vzdelávaní veľa úspechov a vyzval ich, aby v dobrých výsledkoch nepoľavovali. Už aj preto, že podmienka úspešného ukončenia školy je zakotvená v zmluve.

Mechanici, elektrotechnici, programátori obrábacích a zváracích strojov a zariadení, mechanici strojov a zariadení, ako aj hutníci operátori posilnia rady zamestnancov košickej oceliarne v závodoch prvovýroby od 1. septembra budúceho roka.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu