Vyhľadávanie:

Novoročný turnaj manažérov

Novoročný turnaj manažérov

Už tradične sa v druhom januárovom týždni koná Novoročný turnaj manažérov v halovom futbale o Pohár prezidenta U. S. Steel Košice. Kým v uplynulých ročníkoch sa na podujatí zúčastňovalo päť, maximálne šesť mužstiev, v tomto roku sa do turnaja prihlásilo osem tímov. Organizátori ich vyžrebovali do dvoch skupín, do ktorých nasadili dva najlepšie celky z vlaňajška, a to víťaza ZHD a druhého v konečnom poradí mužstvo Vedenia. Turnaj sa uskutoční v sobotu, 12. januára, v hádzanárskej hale vedľa Hornbachu so začiatkom o 8. hodine.

V skupinách sa bude hrať systémom každý s každým po 20 minút hrubého času, prvé dve mužstvá postúpia do semifinále, kde sa stretnú prvý zo skupiny A s druhým celkom zo skupiny B a naopak, druhý s prvým. Víťazi semifinálových zápasov potom budú hrať vo finále o celkového víťaza a porazení o 3. miesto. V A skupine budú ZHD, Výskum a vývoj, Prvovýroba a Expatriates, B skupinu tvoria Vedenie, BSCe, Údržba a Valcovne. Turnaj začína o 8. hodine zápasom ZHD - Prvovýroba, o 8.25 hod. sa stretnú Vedenie - Valcovne, potom bude nasledovať slávnostné otvorenie. Od 14. hodiny budú na programe dva posledné rozhodujúce zápasy, najprv súboj o 3. miesto a potom finále.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...