Vyhľadávanie:

Nový riaditeľ USSK pre vzťahy s vládou SR

Nový riaditeľ USSK pre vzťahy s vládou SR

Riaditeľom USSK pre vzťahy s vládou SR a Európskou úniou je od začiatku tohto roka Michal Pintér. Vo svojej pozícii bude viesť kanceláriu USSK v Bratislave a bude tiež zodpovedný za rozvíjanie vzťahov USSK v Bruseli. "U. S. Steel je od svojho príchodu na Slovensko ekonomickým motorom a priekopníkom dobrého korporátneho riadenia. Vnímame nové výzvy, vedú nás vpred a budeme na nich tvrdo pracovať. Dobrá komunikácia a spolupráca so slovenskou vládou, rovnako aj s predstaviteľmi EÚ, je veľmi dôležitá pre priemyselného lídra, akým je USSK," povedal M. Pintér.

M. Pintér je absolventom medzinárodného obchodu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Neskôr študoval aj na štátnej univerzite Rutgers v New Jersey (School of Communication, Information and Library Studies a Rutgers Business School). Pred príchodom do USSK pracoval osem rokov ako ekonomický poradca na Veľvyslanectve USA v SR. V roku 2006 získal vysoké štátne vyznamenanie Superior Honor Award od amerického Ministerstva zahraničných vecí za prínos v oblasti diverzifikácie a energetickej bezpečnosti v regióne, rok predtým Výročnú cenu 2005 od Americkej obchodnej komory na Slovensku. Má niekoľkoročné skúsenosti z finančnej žurnalistiky, v roku 1996 získal prestížne ocenenie Citibank Award for Excellence in Journalism ako najlepší finančný reportér roku na Slovensku.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...