KONTAKT  |    _eng _sk

O etikete všedného dňa
           



Pridané: 13.04.2017
Autor: -c-
Kategória: 04/2017

Prijmite pozvanie na zaujímavú prednášku

Konzultačno-poradenská spoločnosť Human Dynamic spolu s U. S. Steel Košice  pripravujú na 26. apríla 2017 v šikmej zasadačke prednášku so začiatkom o 9:30, ktorej zameranie je skutočnou novinkou.  Ak sa chcete dozvedieť, ako vytvoriť dobrý dojem v spoločnosti alebo hodláte zlepšiť svoje osobné a profesionálne vzťahy pomocou jednoduchých tipov, určite si ju nenechajte ujsť. Na prednáške Miroslava Palucha, poradcu v oblasti imidžu a biznis etikety, zistíte, že to, ako vystupujete, vytvára základ vašich profesionálnych i osobných vzťahov. Prednáška vám pomôže porozumieť všeobecným zásadám etikety, nadobudnúť pocit pohodlia pri rôznych spoločenských situáciách a v neposlednom rade zdôrazniť váš šarm a eleganciu.

Ak máte záujem prihláste sa na telefónnom čísle 673-2090 alebo na
USSKHumanDynamic@sk.uss.com

Mgr. Miroslav PALUCH, MBE

K móde sa dostal prostredníctvom jednej módnej značky ešte v roku 1984 ako vedúci predajne. Viedol svoju vlastnú predajňu s pánskymi odevmi a doplnkami. Svoju odbornosť
neustále zvyšuje, je držiteľom certifikátov AVAS ČR – Image muža, Marketing pre vizážistov, Farebná typológia a Business odev. Titul Master of Business Etiquette (MBE) získal u renomovaného odborníka Ladislava Špačka.  Všetky tieto znalosti a skúsenosti z dlhoročnej praxe prezentuje na svojich zábavných a poučných prednáškach o etikete a imidži žien a mužov.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu