KONTAKT  |    _eng _sk

Obchodníkom pomohla presilovka
           Pridané: 09.04.2012
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 07/2012

Vo štvrtok 22. marca sa v Steel aréne uskutočnil priateľský hokejový zápas medzi našimi obchodníkmi a českými zákazníkmi. Na ľade sa stretli tímy Cassovia Super Stars a Bohemia Steelers. Tieto dve hokejové mužstvá sa vo vzájomných stretnutiach stretávajú už od roku 2003 a z týchto duelov sa stáva hokejová tradícia. V jubilejnom desiatom stretnutí bola úspešnejšia naša Cassovia Super Stars, ktorá po dramatickom priebehu zvíťazila nad Bohemia Steelers tesne 8:7 (1:2, 2:1, 5:4) a v sérii na zápasy vedú obchodníci z U. S. Steel Košice 6:4.

Súboju predchádzal slávnostný ceremoniál otvorenia. K hráčom obidvoch mužstiev sa prihovoril viceprezident pre predaj a marketing Robert J. Beltz, ktorý súboj otvoril vhodením buly medzi hokejky kapitánov oboch tímom, hosťujúceho Mirka Horáka a domáceho Miroslava Maďara.

Zápas lepšie začali hostia, ktorí už v 3. minúte viedli po strelách Meršáka a Sklenářa 2:0. V závere úvodnej tretiny síce Bolf znížil na 1:2, ale na začiatku druhého dejstva hráč hostí Krajňák opäť dostal tím Bohemie do dvojgólového vedenia. Naši obchodníci z Cassovie postupne pridali na útočnej aktivite a do konca druhej tretiny zásluhou Maďara a Jacka vyrovnali na 3:3. Dráma vyvrcholila v poslednej dvadsaťminútovke, keď najprv domáci Udodik a Lang dostali svoj tím do vedenia 5:3. Vzápätí hosťujúci Mašin znížil a po ňom Souček vyrovnal na 5:5. Potom sa dvomi gólmi strelecky presadil náš Lukáč a upravil na 7:5. Najhektickejšia bola posledná minúta stretnutia. Najprv hráč hostí Zedník znížil na 7:6 a v snahe vyrovnať hráči Bohemie odvolali svojho brankára. Dvadsať sekúnd pred koncom pri presilovke domáci obranca Rintoul strelil do prázdnej bránky ôsmy gól a päť sekúnd pred koncom Souček z mužstva hostí ešte stačil upraviť na konečných 8:7.

Už tradične sa po skončení zápasu konajú samostatné nájazdy. Tentoraz sa v sérii predstavilo na obidvoch stranách až pätnásť hráčov. Strelecký súboj sa skončil nerozhodne 3:3, keď za Cassoviu Super Stars boli úspešní Lang, Mondík a Holub, za Bohemiu Steelers svoje nájazdy premenili Horák, Mašin a Balko.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...