Vyhľadávanie:

Oceľ východu Podnikovým médiom roka

Oceľ východu Podnikovým médiom roka

Noviny U. S. Steel Košice Oceľ východu uspeli v celoslovenskej konkurencii a stali sa tretí rok po sebe najlepšími podnikovými novinami. V ôsmom ročníku súťaže Podnikové médium roka, ktorá umožňuje vydavateľom firemných médií otestovať si úroveň kvality internej i externej komunikácie, udelila porota zložená z odborníkov v oblasti žurnalistiky, public relations a reklamy Oceli východu v kategórii podnikové noviny prvé miesto. Pri hodnotení brala do úvahy okrem iných kritérií predovšetkým obsahové zameranie, jazykovú úroveň a grafickú stránku.

Do súťaže, ktorú organizuje Klub podnikových novín a agentúra Blue Mark, prišlo stodvadsať prihlášok. Na slávnostnom vyhodnotení podujatia, ktoré sa uskutočnilo 19. mája 2011 v hoteli Poľana v kúpeľoch Brusno, si ceny okrem zástupcov firemného dvojtýždenníka košickej oceliarne prevzali aj víťazi ďalších ôsmich kategórií. Oceľ východu je oprávnená používať titul Podnikové médium roka do 18. mája 2012.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...