Vyhľadávanie:

Oceľ východu Podnikovým médiom roka 2014

Oceľ východu Podnikovým médiom roka 2014

Podnikové noviny U. S. Steel Košice Oceľ východu opäť bodovali v prestížnej celoslovenskej súťaži Podnikové médium roka 2014, ktorú organizuje Klub podnikových médií. Vo štvrtok 23. apríla 2015 im v štúdiu Olympia v Divadle Nová scéna v Bratislave na slávnostnom vyhodnotení dvanásteho ročníka súťaže udelili v kategórii Podnikové noviny prvé miesto.

Obhájili tak svoje renomované postavenie a kvalitu v konkurencii s inými firemnými periodikami na Slovensku a k dvom tretím, štyrom druhým a piatim prvým miestam pripojili ďalšie víťazstvo. Druhé miesto obsadili noviny Národnej diaľničnej spoločnosti a tretia priečka patrí Chemkostavu Humenné.

"Najviac ma na tejto súťaži teší fakt, že s každým rokom kvalita podnikových médií stúpa," uviedla pred vyhodnotením súťaže jej riaditeľka Monika Kozelová. "Médiá idú kvalitatívne hore a dokonca aj tie, o ktorých vieme, že nie sú až tak bohaté a nemajú peniaze na marketing, sa napriek tomu snažia. I keď nemajú drahé a luxusné papiere, na ktoré tlačia, v každom prípade obsah a grafické stvárnenie podnikových médií sú na vysokej úrovni." Podľa vyjadrenia porotcov by sa mnohé celoštátne denníky, týždenníky a mesačníky mohli pozrieť na podnikové médiá ako sa majú robiť dobre a kvalitne.

Na slávnosti udelili ceny dovedna v desiatich kategóriách. Okrem Podnikových novín aj v kategóriách Podnikový magazín - interná komunikácia, Podnikový magazín - externá komunikácia, Audiovizuálne médiá a elektronická prezentácia, Časopisy neziskových, príspevkových a rozpočtových organizácií verejnej správy, Webové stránky a intranet, Printové médiá neziskových, rozpočtových a štátnych organizácií, Podniková brožúra, Podnikový kalendár a Voľné formy.

Víťazné podnikové noviny U. S. Steel Košice Oceľ východu získali certifikát oprávňujúci používať titul Podnikové médium roka 2014 do 23. apríla 2016.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...