Vyhľadávanie:

Ocenenie pre prezidenta

Ocenenie pre prezidenta

Pediatria v Košiciach má osemdesiat rokov

Pri príležitosti 80. výročia založenia prvého detského oddelenia vo východoslovenskom regióne sa minulý týždeň, 11. a 12. novembra 2004, uskutočnila v Košiciach konferencia pediatrov, súčasťou ktorej bola aj slávnostná akadémia v štátnom divadle, a to za účasti ministra zdravotníctva SR Rudolfa Zajaca a mnohých osobností spoločenského a hospodárskeho života.

"Pred osemdesiatimi rokmi boli položené základy pediatrie v našom regióne a týmto podujatím," povedala riaditeľka Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach Iveta Marinová pred slávnostným otvorením spoločenského programu, "chceme vzdať hold všetkým tým, ktorí stáli pri jej zrode, všetkým lekárom a zdravotným sestrám, ktorých rukami prešli tisíce a tisíce chorých detí."

Vedenie detskej nemocnice sa pri tejto príležitosti rozhodlo oceniť inštitúcie a osobnosti, ktoré vysokou mierou prispeli k rozvoju pediatrie. Ocenenie z rúk Ivety Marinovej za opakovanú pomoc pri rozvoji zdravotnej starostlivosti v detskej nemocnici prevzal aj prezident U. S. Steel Košice Christopher Navetta.

Ďalšie články

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...