Vyhľadávanie:

"Oceňujem profesionalitu a kvalitu..."

"Oceňujem profesionalitu a kvalitu..."

Infocentrum ľudských zdrojov poskytuje svoje služby už vyše pol roka

V marci tohto roku vstúpil do platnosti v spoločnosti U. S. Steel Košice nový prevádzkový model poskytovania služieb v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Každodenný kontakt s ľuďmi zabezpečuje odbor Servis ĽZ, ktorého súčasťou je aj Infocentrum ĽZ, poskytujúce zamestnancom spoločnosti odpovede na najrôznejšie otázky týkajúce sa problematiky ľudských zdrojov. Odvtedy ubehol vyše polrok.

Na poskytovanie služieb infocentra, ako konštatuje vedúci odboru Servis ľudských zdrojov Michal Chachaľák, si už mnohí zamestnanci zvykli. "Sme tu pre všetkých, budeme radi, ak sa k nim v prípade potreby získania informácií z ktorejkoľvek oblasti ľudských zdrojov pripoja aj ďalší. Na už pre mnohých známom telefónnom čísle 673 4905, ktoré mimochodom uverejňuje pravidelne aj týždenník Oceľ východu, alebo na e-mailovej adrese InfoLudskeZdroje@sk.uss.com, dostanú odpovede na svoje otázky buď okamžite alebo najneskôr do 24 hodín." Mesačne sa s prosbou o pomoc a informácie na zamestnancov infocentra obracajú desiatky železiarov. K najčastejším patria otázky okolo možnosti zamestnania sa na pracoviskách novej pozinkovacej linky č. 3, možnosti podnikania popri zamestnaní, štúdia na vysokých a stredných školách, čerpania pracovného voľna, či už zo Zákonníka práce alebo kolektívnej zmluvy, ďalej diplomových prác, ale aj externého a vnútorného trhu práce.

Ako sú železiari s poskytovanými službami spokojní?

Bartolomej VLASATÝ, odbor Správa a účtovanie majetku: "Na infocentrum som sa zatiaľ obrátil jedenkrát s dvomi problémami. Bol som veľmi spokojný s rýchlymi a kompetentnými odpoveďami. Pomohli mi objasniť aj zásady pri čerpaní pracovného voľna na ošetrenie. Centrum vnímam pozitívne, bol to dobrý krok - zriadiť miesto, na ktoré sa dá obrátiť s prípadnými otázkami. V budúcnosti ho budem naďalej využívať."

Monika MORAVANSKÁ, zmenová predáčka: "V Infocentre ĽZ mi pomohli v orientácii sa na intranete ohľadom študijných úľav, pretože som potrebovala tlačivá na ich nárokovanie. Aj mi ich ochotne poslali e-mailom. Podrobné informácie som dostala aj o pôžičkách zo sociálneho fondu na bývanie. Je to fajn, že také niečo je."

Ľubor KALAFUS, interný auditor, pracovná zdravotná služba: "Služby infocentra som využil niekoľkokrát a vždy som dostal odpoveď, ktorú som hľadal. Oceňujem profesionalitu a kvalitu poskytovaných služieb a som veľmi rád, že bola takáto služba zriadená. Odporúčam ju využiť všetkým zamestnancom, ktorí potrebujú pohotové a kvalitné riešenie otázok z oblasti ľudských zdrojov."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...