Vyhľadávanie:

Oceňujú profesionálny prístup a zanietenie

Oceňujú profesionálny prístup a zanietenie

Prácu manažérov z U. S. Steel Košice, Stanislava Jelča, Gabriela Bardiovského, Stanislava Šimoňáka, Iva Gajdoša, Zoltána Orémuša, Evy Molnárovej, Vladimíra Horňáka, Vladimíra Jakubíka, Františka Gregora a Márie Župčanovej, ktorí v rámci dobrovoľníckych aktivít pôsobia ako konzultanti programu Aplikovaná ekonómia v siedmich košických stredných školách, si v neziskovej vzdelávacej organizácii Junior Achievement Slovensko - Mládež pre budúcnosť mimoriadne vážia. Jeho generálna riaditeľka Marcela Havrilová oceňuje ich profesionálny prístup a zanietenie pri práci s mládežou.

"Neustále dostávame pozitívnu spätnú väzbu od študentov i učiteľov z celého Slovenska," píše v ďakovnom liste. "Vysoko kladne oceňujú, že podnikateľský sektor pomáha pri obohacovaní vyučovania a vytvára tak spoluprácu medzi reálnym podnikaním a vyučovacím procesom. Spätná väzba od študentov naznačuje, že zo všetkých skúseností, ktoré získali, boli pre nich najhodnotnejšie tie, s ktorými sa s nimi pri rozhovoroch podelili dobrovoľní konzultanti z praxe. Vaša spolupráca je pre učiteľov a študentov veľkým prínosom."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...