Vyhľadávanie:

Odborníci o životnom prostredí

Odborníci o životnom prostredí

Skupina odborníkov vedená Milošom Grajcarom, riaditeľom odboru obchodovania s emisiami zo sekcie zmeny klímy a ochrany ovzdušia navštívili  prvovýrobu  a videli tak závod plynulého odlievania ocele na Oceliarni 1, hlavný dispečing energetiky a teplú valcovňu. Pozreli si tiež finalizujúce prevádzky, akou je pozinkovňa číslo 3, ktorá produkuje plechy pre automobilový priemysel. Návštevníci z ministerstva sa zhodli na tom, že U. S. Steel Košice je jednou z najkomplexnejších prevádzok na Slovensku z hľadiska problematiky skleníkových plynov  a je dobré poznať existujúce technické možnosti a limity ich znižovania. Oboznámili sa aj s prevádzkou zariadení na riadenie kvality ovzdušia.

S expertmi sa stretol generálny manažér pre environment Miloš Fodor, ktorý ich detailne informoval o meraní, analýze a opatreniach na znižovanie dopadov hutníckej výroby na životné prostredie. Počas návštevy prevádzok v USSK ich sprevádzal generálny manažér  Ladislav Horváth. Návšteva následne pokračovala prezentáciami a odbornou diskusiou s odborníkmi USSK na energie a technológie.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...