Vyhľadávanie:

Októbrovým šampiónom OBP Rastislav Dreveňák

Októbrovým šampiónom OBP Rastislav Dreveňák

Na pravidelnom stretnutí vo war roome, ktoré sa uskutočnilo 13. novembra 2019, sme  spoznali nového šampióna OBP. V mesiaci október si tento titul, ako informoval zástupca generálneho manažéra pre bezpečnosť a hygienu USSK Robert Meitner, vyslúžil Rastislav Dreveňák prevádzkový zámočník – predák energetického hospodárstva a plynu.

„Rastislav Dreveňák počas zaslepovania potrubia vysokopecného plynu DN 3000 na trase A, stĺpe č. 39 prišiel s nápadom na realizáciu šikmej plošiny a schodiskovej veže z lešenia. Výrazne sa takto uľahčil prístup k miestu  vykonávaných prác na potrubnom moste, doprava materiálu a aj úniková cesta,“ načrtol pozadie nominácie Robert Meitner. Dodal tiež, že  v porovnaní so spôsobom, akým sa vykonávalo zaslepovanie v minulosti, došlo vďaka tomuto nápadu k eliminácii celého radu nebezpečenstiev a ohrození.

„Mal som možnosť vo svojej terajšej  kariére  nadobudnúť  viacero špeciálnych osvedčení, ktoré mi pomáhajú pri mojich pracovných výkonoch. Momentálne sa venujeme špeciálnym prácam pri zaslepovaní potrubí, ktoré  má v správe divízny závod Energetika. Popravde, sú to nebezpečné práce. Moji kolegovia musia byť zodpovední a disciplinovaní, lebo chyby by mohli viesť k strate životov,“ poznamenal na margo svojho nápadu i dôležitosti bezpečnosti práce Rastislav Dreveňák.     

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...