KONTAKT  |    _eng _sk

Originálne výrobky s vianočnou tematikou pre hutníkov
           Pridané: 28.11.2019
Autor: -c-
Kategória: Komunita

Už len zopár týždňov a najkrajšie sviatky roka sú tu. Vyčariť tú správnu a pohodovú sviatočnú atmosféru, manželky a mamy nám asi dajú za pravdu,  pomáha i vianočná výzdoba. Ak si chcete svoj domov skrášliť skutočne originálnymi vecičkami, príďte 5. a 6. decembra 2019 od 7:30 do 14:30 do vestibulu hlavnej administratívnej budovy vo Vstupnom areáli U. S. Steel Košice. Svoju šikovnosť, talent a zručnosť tu predstavia  všetkým záujemcom z radov košických hutníkov náš partnerský Detský domov sv. Klementa Hofbauera v Podolínci i Centrum pre  deti a rodiny Košice – Uralská.

A ak vám z veľkého množstva všakovakých  výrobkov nejaký padne do oka, budete si ho môcť zadovážiť za dobrovoľný príspevok, ktorý vhodíte do pripravenej stacionárnej pokladničky. O výťažku zbierky pre ten ktorý partnerský subjekt budeme informovať. Peniažky opäť poslúžia na dobrú vec – ďalší rozvoj tvorivých aktivít detí.

Chlapci, dievčatá i dospeláci sa už na svoju premiéru priamo v areáli huty veľmi intenzívne pripravujú. Kým v Podolínci chystajú najmä rôzne dekoračné a úžitkové predmety a všakovaké drevom voňajúce výrobky s vianočnou tematikou, „Uralčania“ stavili, okrem iného, aj na hlinené výrobky, ktoré vytvrdzujú vo vlastnej vypaľovacej peci. Určite potešia každé oko i dušu.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu