Vyhľadávanie:

Nechýbali sme na Dni sv. Edity Steinovej

Nechýbali sme na Dni sv. Edity Steinovej

Dobrovoľníci z U. S. Steel Košice už dlhoročne spolupracujú so strednými školami v rámci programu Aplikovanej ekonómie, ktorú zastrešuje nezisková organizácia Junior Achievement Slovensko. V uplynulých dňoch si na Gymnáziu sv. Edity Steinovej v Košiciach pripomenuli výročie narodenia patrónky školy tradičným Dňom sv. Edity Steinovej. Jedným z pozvaných hostí bol aj náš kolega František Gregor z Vonkajších vzťahov, ktorý prednášal na tému Ako vybudovať úspešnú charizmatickú spoločnosť.

Žiaci sa dozvedeli, prečo je v súčasnosti dôležité na dosiahnutie úspechu firmy či spoločnosti mať na čele charizmatických lídrov, ale aj to, prečo je na trhu práce dopyt po študentoch, ktorí ukončili technické odbory. Pre žiakov 8-ročného odboru bol pripravený zaujímavý program spojený s ukážkami práce kynológov Policajného zboru SR, aktivitami v ruskom i nemeckom jazyku a tvorivé dielne. Žiaci 5-ročného bilingválneho odboru sa mohli zúčastniť na seminároch so zaujímavými hosťami na rôzne témy. 

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...