Vyhľadávanie:

Oslavy Dňa mesta Košice pokračujú

Oslavy Dňa mesta Košice pokračujú

Dnes je od 16.00 na javisku pri Dolnej bráne pripravený bohatý program plný prekvapení, zaujímavých ľudí a hudobných hostí pri príležitosti 70. narodenín košickej Technickej univerzity. V programovej ponuke sa stretnete s Mariánom Čekovským, Veronikou Rabada, folklórnym súborom Borievka, umelcami z košického Konzervatória Timonova a ďalšími.

Zajtra sa od 14.00 tak na isto na javisku pri Dolnej bráne uskutoční Talentárium 2022 – I. diel, čo je vlastne prehliadka hviezd a hviezdičiek z košických základných a stredných umeleckých škôl. Maratón vystúpení najlepších talentov zo sveta umenia, ktoré v našom meste máme. II. diel Talentária je naplánovaný na piatok. Uskutoční sa taktiež na javisku pri Dolnej bráne.

Jazero žije!

Zábavno-súťažné popoludnie plné výborného programu s množstvom  sólistov, hudobných a tanečných skupín, tvorivých dielní, animačnej zóny, hier a súťaží pre rodiny s deťmi i dospelých známe pod názvom Jazero žije!  sa na pláži v MČ Košice - Nad Jazerom  začne v piatok o 13.00 hod.

Vracajú sa obľúbené Košické Benátky

Večer už bude patriť obľúbeným Košickým Benátkam, čo je tradične netradičná súťažná prehliadka vlastnoručne vyrobených a vyzdobených vodných plavidiel plná zábavy, humoru a atraktívneho programu s nafukovacími atrakciami a animáciami s rozprávkovými postavičkami pre rodiny s deťmi.  V tejto súťaži budeme mať aj my svoje „želiezka v ohni“ – plavidlá vytvorené a vyzdobené deťmi a dospelými z Detského domova v Podolínci a CDR Uralská. Oba tímy sa v predchádzajúcich ročníkoch dostávali v súťaži na popredné priečky, veríme, že inak tomu nebude ani tentoraz.

 

TItulná fotka:

Aj v tieto dni pokračujú na Hlavnej ulici a pri Dolnej bráne obľúbené remeselné trhy.

Ďalšie fotografie sú z koncertu pri fontáne.

Foto: Ján Kisucký

        

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...