Vyhľadávanie:

Otvorme srdcia na Vianoce

Otvorme srdcia na Vianoce

Milí priatelia, rok ubehol ako voda a ja sa na vás opäť obraciam s tradičnou predvianočnou prosbou. Po rozhovore s otcom Petrom Gombitom – úžasným kňazom, ktorý sa vrátil z Vatikánu, kde bol svojim behom upozorniť na problematiku chudoby a bezdomovcov, by sme vás chceli poprosiť o podporu. Pred rokmi na zelenej lúke postavil zariadenie pre bezdomovcov Oáza – nádej pre nový život. Nie je to len ubytovacie zariadenie, ale domov pre ľudí, ktorí sa ocitli na ulici, chovajú zvieratá, v záhrade pestujú zeleninu a postupne si zveľaďujú svoje skromné príbytky. Už niekoľko rokov im vďaka vám prispievame finančne na vianočný obed. Je to už tradícia a každý rok môžeme vďaka zbierke pomôcť skrášliť a obohatiť tento sviatok. Dať mu dôstojnosť a cirkevnú i ľudskú hodnotu. Budeme veľmi radi, ak im aj tento rok pomôžeme podľa vlastných možností obohatiť sviatočný stôl. Informácie poskytnem na adrese: anettasm@hotmail.com

Vopred ďakujeme za vaše otvorené srdcia. Prajeme pokojný a šťastný adventný čas v kruhu vašich blízkych a požehnané vianočné sviatky.   

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...