Vyhľadávanie:

Phyllis Navettová navštívila bývalých hutníkov

Phyllis Navettová navštívila bývalých hutníkov

Jeseň života
O aktivitách občianskeho združenia Jeseň života manželku prezidenta USSK Phyllis Navettovú informovala jeho predsedníčka Zita Bubenková.

Phyllis Navettová vo štvrtok minulého týždňa navštívila bývalých hutníkov z občianskeho združenia Jeseň života. Po tom, čo plánovaná návšteva koncom minulého roka nevyšla, sa dôchodcovia prezidentovej manželky priam nemohli dočkať.

Vzácnej návšteve ukázali svoje priestory, ktoré pre mnohých z nich znamenajú druhý domov. Priblížili aktivity združenia, no zaujímali sa predovšetkým o život a podmienky skôr narodených, teda dôchodcov, žijúcich v zahraničí. Návrh manželky prezidenta zapojiť dôchodcov, v spolupráci s ostatnými manželkami amerických manažérov, do aktivít firmy, prijali členovia združenia s nadšením. Na prácu s deťmi, či iné spoločné projekty, sa tešia dôchodcovia, aj manželky manažérov.

I keď by sa nezdalo, ich situácia je v istom bode podobná. Jedni sa mnohokrát cítia byť na okraji spoločnosti a druhí zasa žijú v cudzej krajine. Vzájomná spolupráca by mohla byť výbornou príležitosťou ako zostať spoločensky aktívni.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...