KONTAKT  |    _eng _sk

Phyllis Navettová navštívila bývalých hutníkov
           Pridané: 14.02.2005
Autor: Zuzana KOTTLEROVÁ, Foto: autorka
Kategória: 07/2005
Jeseň života
O aktivitách občianskeho združenia Jeseň života manželku prezidenta USSK Phyllis Navettovú informovala jeho predsedníčka Zita Bubenková.

Phyllis Navettová vo štvrtok minulého týždňa navštívila bývalých hutníkov z občianskeho združenia Jeseň života. Po tom, čo plánovaná návšteva koncom minulého roka nevyšla, sa dôchodcovia prezidentovej manželky priam nemohli dočkať.

Vzácnej návšteve ukázali svoje priestory, ktoré pre mnohých z nich znamenajú druhý domov. Priblížili aktivity združenia, no zaujímali sa predovšetkým o život a podmienky skôr narodených, teda dôchodcov, žijúcich v zahraničí. Návrh manželky prezidenta zapojiť dôchodcov, v spolupráci s ostatnými manželkami amerických manažérov, do aktivít firmy, prijali členovia združenia s nadšením. Na prácu s deťmi, či iné spoločné projekty, sa tešia dôchodcovia, aj manželky manažérov.

I keď by sa nezdalo, ich situácia je v istom bode podobná. Jedni sa mnohokrát cítia byť na okraji spoločnosti a druhí zasa žijú v cudzej krajine. Vzájomná spolupráca by mohla byť výbornou príležitosťou ako zostať spoločensky aktívni.

Empty

ODPORÚČAME

01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021
17.02.2021
Sčítanie obyvateľstva 2021
17.12.2020
V roku 2021 venuje U. S. Steel Košice do súťaže štyri nové autá