Vyhľadávanie:

Pištoľníci na šampionáte

Pištoľníci na šampionáte

Na strelnici SAV v Bratislave sa konali majstrovstvá Slovenska jednotlivcov v streleckom trojboji. O cenné kovy bojovalo 36 najlepších strelcov v streľbe z pištole a 18 strelcov z revolveru. Medzi pištoľníkmi nechýbali ani traja železiari, vojaci v zálohe. Z osemnásteho miesta sa na šampionát kvalifikoval tohtoročný majster Slovenska v streľbe zo samopalu M. Seman, z 32. miesta K. Hruška a z 35. miesta D. Krankus. Medzi reprezentantmi v streľbe z pištole na vojenský, športový terč a na papagájový terč sa im príliš nedarilo. Majstrovský titul si vybojoval D. Mucha z Bratislavy výkonom 311 bodov, z našich si najlepšie počínal M. Seman, ktorý sa s 275 bodmi umiestnil na 22. mieste, K. Hruška skončil na 30. a D. Krankus na 33. mieste.
V streľbe z revolveru zvíťazil s 309 b. J. Guštafík z Pezinka, z našich skončil D. Krankus s 286 bodmi na 8. mieste a P. Brugoš obsadil výkonom 284 bodov 11. miesto.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...