Vyhľadávanie:

Po basketbale - šípky

Po basketbale - šípky

V tohtoročnom pláne športových aktivít zamestnancov U. S. Steel Košice nám po letnej olympiáde zostávali zorganizovať majstrovstvá v dvoch športových odvetviach. V basketbale a v hádzaní šípok. Kým basketbalový šampionát sa vo štvrtok 18. októbra skončí, majstrovstvá v hádzaní šípok na terč budú mať svoju premiéru vo štvrtok 8. novembra so začiatkom od 15. hodiny v herni nad jedálňou vo vysokoškolskom internáte TU Košice na Jedlíkovej ulici. Súťažiť sa bude elektronickými šípkami v kategóriách mužov a žien aj z dcérskych spoločností bez vekového a výkonnostného obmedzenia.

Vyplnenú prihlášku, ktorá je spolu s organizačným zabezpečením tohto šampionátu a e-mailovou adresou umiestnená na Intranete, odošlite do 5. novembra 2007. V tomto roku to bude naša posledná športová aktivita, v novom roku 2008 začneme 12. januára halovým futbalovým turnajom, majstrovstvami U. S. Steel Košice v ľadovom hokeji a vo februári zimnou olympiádou.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...