KONTAKT  |    _eng _sk

Po Scottovi Pape Richard Veitch
           Pridané: 29.05.2006
Autor: Ján BAČA
Kategória: 21/2006

Po troch rokoch pôsobenia v Košiciach sa Scott Pape od 1. júna vracia do USA. "Vážim si jeho tvrdú prácu vo firme a všetko, čo urobil pre košickú hutu za tri roky svojho pôsobenia," povedal prezident David Lohr o Scottovi Pape, ktorý na Slovensko prišiel v roku 2003 a v pozícii viceprezidenta pre výrobu bol súčasťou obdobia realizácie veľkých investícií spoločnosti. V prevádzkach bol známy svojím slovenským "Ako sa máš" a inými vetami, ktoré sa na hodinách slovenčiny naučil.

Jeho novou pozíciou je Director - Operations & Business Planning, kde chce zužitkovať aj skúsenosti zo Slovenska. Najviac ho teší 75-percentné zníženie počtu pracovných úrazov v USSK počas jeho pôsobenia v košických železiarňach, no stále si myslí, že v tejto oblasti ešte je čo zlepšovať. Od zamestnancov žiadal, aby venovali pozornosť špeciálne Kardinálnym pravidlám a pamätali na cieľ, že všetkým úrazom je možné predchádzať. Scotta Pape nahradí Richard Veitch (1962), ktorý je v súčasnosti Plant Manager v Irvin Operations.

Richard Veitch získal veľké skúsenosti v National Steel a USS Gary pred rokom 2003. Onedlho postúpil do Midwest Plant ako Sheet Division Manager. V tom istom roku bol povýšený do funkcie Plant Managera v Mon Valley Works, kde pracoval do roku 2006 v Irvin Operation. Rich Veitch prichádza do USSK s mnohými skúsenosťami z výstavby a prevádzky žiarovo-pozinkovacích liniek. "Chcem pokračovať tam, kde sa Scott Pape usiloval - v otázke bezpečnosti a vo všetkých princípoch nášho podnikania," hovorí Rich Veitch o svojom menovaní do Košíc. Richard Veitch je rodákom z Pittsburghu a študoval na univerzite Purdue v Lafayette.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...