KONTAKT  |    _eng _sk

Po Scottovi Pape Richard Veitch
           Pridané: 29.05.2006
Autor: Ján BAČA
Kategória: 21/2006

Po troch rokoch pôsobenia v Košiciach sa Scott Pape od 1. júna vracia do USA. "Vážim si jeho tvrdú prácu vo firme a všetko, čo urobil pre košickú hutu za tri roky svojho pôsobenia," povedal prezident David Lohr o Scottovi Pape, ktorý na Slovensko prišiel v roku 2003 a v pozícii viceprezidenta pre výrobu bol súčasťou obdobia realizácie veľkých investícií spoločnosti. V prevádzkach bol známy svojím slovenským "Ako sa máš" a inými vetami, ktoré sa na hodinách slovenčiny naučil.

Jeho novou pozíciou je Director - Operations & Business Planning, kde chce zužitkovať aj skúsenosti zo Slovenska. Najviac ho teší 75-percentné zníženie počtu pracovných úrazov v USSK počas jeho pôsobenia v košických železiarňach, no stále si myslí, že v tejto oblasti ešte je čo zlepšovať. Od zamestnancov žiadal, aby venovali pozornosť špeciálne Kardinálnym pravidlám a pamätali na cieľ, že všetkým úrazom je možné predchádzať. Scotta Pape nahradí Richard Veitch (1962), ktorý je v súčasnosti Plant Manager v Irvin Operations.

Richard Veitch získal veľké skúsenosti v National Steel a USS Gary pred rokom 2003. Onedlho postúpil do Midwest Plant ako Sheet Division Manager. V tom istom roku bol povýšený do funkcie Plant Managera v Mon Valley Works, kde pracoval do roku 2006 v Irvin Operation. Rich Veitch prichádza do USSK s mnohými skúsenosťami z výstavby a prevádzky žiarovo-pozinkovacích liniek. "Chcem pokračovať tam, kde sa Scott Pape usiloval - v otázke bezpečnosti a vo všetkých princípoch nášho podnikania," hovorí Rich Veitch o svojom menovaní do Košíc. Richard Veitch je rodákom z Pittsburghu a študoval na univerzite Purdue v Lafayette.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu