Vyhľadávanie:

Pod košmi o majstra

Pod košmi o majstra

Šesť mužstiev sa prihlásilo na avizované majstrovstvá U. S. Steel Košice v basketbale, ktoré sa úvodnými zápasmi začnú už v piatok 30. septembra a potrvajú do 28. októbra. Kolektívy z Prvovýroby, Valcovní, Vedenia, Expatriates, Designers a spoločného tímu Údržby zloženého z hráčov z Podpory výroby, ZHD a Údržby, budú hrať systémom každý s každým v telocvični ZŠ Starozagorská (na sídlisku KVP). Hrať sa bude vždy v piatok, kedy účastníci tohto šampionátu odohrajú tri zápasy so začiatkom o 18.00 h., 19.00 a 20.00 hodine.

Zápasy sľubujú urputné boje, veď na súpiskách jednotlivých mužstiev sa objavili nielen ženy Kitková, Oravcová, Mislanová, Sojčeková, ale aj mnoho bývalých aktívnych hráčov ako Kántor, Mišinský, Balta, Babic, Bohuš, Lengyel, Majerčák, Figula, Andaházy, Daduľák, Katunský, Bačovčin, Mladšík, Kitka, Hodermarský, Bosák, Utlák, Dubecký, Šimoňák, Konečný a ďalší. Pod deravými košmi sa predstavia aj americkí manažéri z tímu Expatriates, za ktorý nastúpia McFadden, Bentley, Hathaway, Frascarelli, Bertocchi, West, Furry a Welsh, posilnia ich Grečner, Kitková, Komendát, Konečný a Kitka. V prvom kole sa v piatok 30. 9. o 18.00 h. stretnú Údržba - Prvovýroba, o 19.00 h. Expatriates - Designers a o 20.00 h. Vedenie - Valcovne.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...