KONTAKT  |    _eng _sk

Porota vybrala najkrajšie fotografie
           Pridané: 18.07.2005
Autor: Zuzana KOTTLEROVÁ, Foto: Kamil TISCHLER
Kategória: 29/2005
Porota
Počas hodnotenia fotografií v Galérii U. S. Steel Košice v popredí Vladimír Vološin, za ním Svätopluk Písecký, vzadu Milan Kapusta. Stabilným členom poroty je od začiatku fotosúťaže viceprezident pre informačné technológie Peter Richardson (v podrepe).

Štvrtý ročník fotosúťaže našich zamestnancov má svojich víťazov. O tých, ktorých fotografie patria medzi najkrajšie, rozhodla v pondelok štvorčlenná porota. Milan Kapusta, Svätopluk Písecký, Vladimír Vološin a viceprezident Peter Richardson hodnotili takmer dvesto fotografií rozdelených do kategórií Ľudia, Slovensko a Šport.

Zatiaľ čo prvé dve boli vyrovnané počtom aj kvalitou záberov, kategória Šport fotografov už natoľko nezaujala. Pre nízky počet fotografií preto porota pre túto kategóriu víťazov neurčila, udelila však čestné uznanie. Medzi priaznivcami fotosúťaže sú autori, ktorí svoje kvality potvrdzujú rok čo rok. Na prvých miestach preto dominujú rovnaké mená ako vlani.

kategória Ľudia
1. miesto - Ondrej Demek
2. miesto - Ľuboš Sova
3. miesto - Vladimír Adamčo

kategória Slovensko
1. miesto - Ján Kisucký
2. miesto - Róbert Gonda
3. miesto - Maroš Šarvanec

kategória Šport
čestné uznanie - Ján Kisucký


Vernisáž fotografií a slávnostné odovzdávanie cien, ktoré bude vyvrcholením 4. ročníka fotosúťaže, sa uskutoční 28. júla o 16. 00 hod. v Galérii U. S. Steel Košice. Víťazné fotografie uverejníme v niektorom z budúcich čísel Ocele východu.

Empty

ODPORÚČAME

01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021
17.02.2021
Sčítanie obyvateľstva 2021
17.12.2020
V roku 2021 venuje U. S. Steel Košice do súťaže štyri nové autá