Vyhľadávanie:

Potvrdili záujem pokračovať v spolupráci

Potvrdili záujem pokračovať v spolupráci

Na krátku pracovnú návštevu partnerskej Strednej odbornej školy v Košiciach-Šaci na pozvanie jej riaditeľa Jozefa Šablatúru prišiel v piatok  23. júna 2017 prezident U. S. Steel Košice Scott Buckiso spolu s viceprezidentom pre ľudské zdroje Martinom Pitorákom a generálnym manažérom pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milanom Polčom

Hlavnými témami spoločných rozhovorov bola problematika náborového procesu žiakov a  spolupráca školy a košickej oceliarne v tejto oblasti, vplyv nepriaznivého demografického vývoja na dostatok žiakov, slabý záujem mladých študovať technické odbory i vzájomná kooperácia pri koncipovaní študijných odborov a vykonávaní prevádzkovej praxe v podmienkach U. S. Steel Košice. Súčasťou návštevy bola aj prehliadka školy a jej vybavenia, tried i dielní praktického vyučovania a centra odborného vzdelávania, ktoré vzniklo v roku 2009 a na zriadení ktorého participovala aj naša spoločnosť. Zástupcovia oboch strán potvrdili záujem v spolupráci pri získavaní, výchove a vzdelávaní potenciálnych zamestnancov firmy pokračovať. 

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...