Vyhľadávanie:

Potvrdili záujem pokračovať v spolupráci

Potvrdili záujem pokračovať v spolupráci

Na krátku pracovnú návštevu partnerskej Strednej odbornej školy v Košiciach-Šaci na pozvanie jej riaditeľa Jozefa Šablatúru prišiel v piatok  23. júna 2017 prezident U. S. Steel Košice Scott Buckiso spolu s viceprezidentom pre ľudské zdroje Martinom Pitorákom a generálnym manažérom pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milanom Polčom

Hlavnými témami spoločných rozhovorov bola problematika náborového procesu žiakov a  spolupráca školy a košickej oceliarne v tejto oblasti, vplyv nepriaznivého demografického vývoja na dostatok žiakov, slabý záujem mladých študovať technické odbory i vzájomná kooperácia pri koncipovaní študijných odborov a vykonávaní prevádzkovej praxe v podmienkach U. S. Steel Košice. Súčasťou návštevy bola aj prehliadka školy a jej vybavenia, tried i dielní praktického vyučovania a centra odborného vzdelávania, ktoré vzniklo v roku 2009 a na zriadení ktorého participovala aj naša spoločnosť. Zástupcovia oboch strán potvrdili záujem v spolupráci pri získavaní, výchove a vzdelávaní potenciálnych zamestnancov firmy pokračovať. 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...