Vyhľadávanie:

Prípravu odštartujú s Popradom

Prípravu odštartujú s Popradom

Hokejisti HC Košice po letnej príprave na suchu v tomto mesiaci oddychujú

Osem týždňov trvala prvá časť letnej prípravy hokejistov HC Košice na novú sezónu. Od 30. júna dostali hráči trojtýždňové voľno, avšak s vypracovanými plánmi individuálnej prípravy. Na ľad vykorčuľujú 24. júla, keď sa začne druhá fáza prípravy už na ľade. Zatiaľ iba v Crow aréne na Kavečanskej ceste, kde odohrajú v utorok 1. augusta prvý prípravný zápas s tímom HK Poprad. Druhé priateľské stretnutie so Zvolenom sa bude hrať v piatok 4. augusta už na ľade v Steel aréne, kde sa potom stretnú v utorok 8. augusta s Liptovským  Mikulášom. Do prípravy na ľade by sa mali zapojiť okrem Ladislava  Nagya a Jiřího Biceka aj nové posily. Švédsky brankár Joakim Lundström, fínsky obranca Jere Pulli a útočníci Čech Petr Kafka, ktorý bol v uplynulej sezóne hráčom majstrovskej Banskej Bystrice, Kanaďan David Pacan a Marek Hovorka, naposledy hráč Žiliny.

V rámci prípravy majú Košičania v pláne odohrať deväť prípravných stretnutí, vrátane troch duelov na turnaji o Tatranský pohár v Poprade, ktorý sa bude hrať v dňoch 17. - 20. augusta 2017.

Nový ročník hokejovej Tipsport ligy sa začne v piatok 8. septembra.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...