KONTAKT  |    _eng _sk

Z firmy k profesionálnemu hokeju
           Pridané: 17.07.2017
Autor: -kat-
Kategória: 07/2017

Novým výkonným šéfom a konateľom klubu HC Košice sa stal Rastislav Rusič

Vo štvrtok 29. júna 2017 sa konal brífing s prezidentom hokejového klubu HC Košice Júliusom Langom, ktorý novinárom oznámil meno nového výkonného šéfa a konateľa klubu. „Zatiaľ tu nie je, pretože si plní pracovné povinnosti u svojho doterajšieho zamestnávateľa,“ povedal na úvod J. Lang a pokračoval: „Bude to Rastislav Rusič, s ktorým sme v pondelok 26. júna 2017 podpísali zmluvu a do svojej pozície v našom klube oficiálne nastúpi 14. júla. Ako sa jeho funkcia bude nazývať sme ešte nedoriešili, keďže  sme v procese reorganizácie klubu.“

Rastislava Rusiča mnohí zamestnanci  v našej fabrike veľmi dobre poznajú. Pracoval tu pätnásť rokov na rôznych manažérskych pozíciách, nejaký čas pôsobil aj v srbskom hutníckom závode v Smedereve a pred dvomi rokmi sa stal generálnym riaditeľom strojární PPS v Detve. K športu má však veľmi blízko, na amatérskej úrovni hráva hokej, bol dlhoročným členom mužstva Vedenia, ktoré pravidelne štartuje v našich hokejových majstrovstvách USSK a tak isto na rovnakej úrovni hrával aj futbal.

„Pozitívom môže byť práve to, že R. Rusič nepôsobil v klube. Nie je teda zaťažený žiadnou minulosťou a vzťahmi v profesionálnom hokeji. Očakávame, že klub bude dobre riadiť po finančnej i marketingovej stránke. Do novej pozície mu želám veľa zdravia a úspechov, veľmi sa teším na spoluprácu,“ dodal prezident HC Košice J. Lang.

Empty

ODPORÚČAME

26.01.2023
Centrálny príjem nájdete od januára pri bráne č. 4
01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...