KONTAKT  |    _eng _sk

Pozitívne ohlasy aj u našich zákazníkov
           Pridané: 17.06.2021
Autor: Iveta FALATOVÁ
Kategória: 06/2021

Hovoríme s garantom Veľkej súťaže – viceprezidentom Júliusom Langom

Veľká súťaž má za sebou už päť kôl. Počet účastníkov stúpa, chuť dozvedieť sa viac o našich produktoch a ich využití, ale aj vyhrať niektorú z hodnotných cien, dosahuje už 50 % z celkového počtu zamestnancov.

O hodnotení doterajšieho priebehu súťaže hovoríme s viceprezidentom pre predaj a technický servis zákazníkom U. S. Steel Košice Júliusom Langom (na snímke), ktorý je garantom Veľkej súťaže.

Teší vás takýto záujem o súťaž?

Tento vysoký záujem nás úprimne veľmi teší. Záujem a účasť je u nás, v Európe, vyššia ako je v amerických prevádzkach. Teda áno, teší nás takýto záujem o súťaž. Tento projekt sme si prispôsobili na európske pomery, aby sme oslovili našich zamestnancov. Cieľom súťaže je informovať a vzdelávať našich zamestnancov  a všetkých ich priateľov a rodiny o tom, aké produkty sa u nás vyrábajú, aké rôzne výrobné technológie máme, aké máme výzvy v oblasti ekológie a ochrany životného prostredia. Každý zamestnanec a rodinný príslušník by mal vedieť, že v Dacii, alebo škodovke, chladničke alebo práčke sú plechy, ktoré vyrábame my. Tým pádom sa každý stane ambasadorom – predajcom  našich produktov.

 Prostredníctvom videí a článkov sme od začiatku roka predstavili naše plechy a ich využitie v automobilovom, obalovom a stavebnom priemysle, dozvedeli sme sa aj o využití takzvaných vedľajších produktov. Aké ďalšie témy máte pripravené na najbližšie mesiace?

Tém ešte bude veľa a určite budú zaujímavé. Jednou z nich je využitie našich plechov na výrobu bielej techniky (chladničky, práčky), ale napríklad aj využitie našich plechov v elektrotechnickom priemysle. To znamená pri výrobe elektromotorov – od veľkých až po také, ktoré sa používajú napríklad do áut. Určite aj ďalšie témy zaujmú našich zamestnancov a ich rodiny.

 Vedia naši zákazníci o tejto súťaži? Prezentujeme v nej nielen využitie našich ocelí, ale aj ich produkty. Aké sú ich reakcie?

Zákazníkov informujeme o tejto súťaži. Máme veľmi pozitívne ohlasy. Krásnym príkladom je Dacia, ktorej sme poslali aj video z odovzdávania prvého auta vyžrebovaného v našej súťaži. Boli tým veľmi nadšení a zdieľali tieto informácie na svojom webe aj vo svojich firemných novinách. Táto aktivita ich úprimne potešila.

Ďakujem za rozhovor.

 

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu