Vyhľadávanie:

Poznáme termíny hier

Poznáme termíny hier

Rekreační športovci z našej spoločnosti sa môžu tešiť aj v budúcom roku na športové zápolenia v rámci organizovaných súťaží v zime aj v lete. V januári 2017 sa v sobotu 21. 1. uskutoční v rámci Zimných športových hier na Kojšovskej holi beh na lyžiach.

Tradičný hokejový turnaj o Pohár prezidenta USSK sa bude konať v Steel aréne za účasti dvanástich mužstiev v dvoch skupinách. Hrať sa bude od 16. januára do 13. februára 2017, keď budú na programe záverečné zápasy o 3. miesto a finále. V poradí už XXI. ročník Zimných športových hier v obrovskom slalome detí, dospelých a Detský zimný karneval je naplánovaný na sobotu 4. februára 2017 na Jahodnej. Pre súťaž dospelých v obrovskom slalome urobili organizátori zmeny vo vekových kategóriách mužov i žien. Ženy budú súťažiť vo vekových kategóriách do 50 a nad 50 rokov, muži do 40, do 50, do 60 a nad 60 rokov.

Oznamujeme všetkým záujemcom o účasť v niektorých lyžiarskych súťažiach (beh, obrovský slalom a snoubord), aby sa od 27. 12. 2016 postupne prihlasovali, elektronicky na intranete členom organizačného výboru pre prípravu zimných športových hier v svojich divíznych závodoch, dcérskych spoločnostiach a útvaroch.      

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...