Vyhľadávanie:

Pozvánka na potulky

Pozvánka na potulky

Na sobotu 7. augusta 2004 pripravujú v Kalši XXI. ročník turistického pochodu pod názvom Potulky po Slanských horách. Účastníci tohto podujatia si budú môcť vybrať jednu z dvoch trás, a to na 18 a 25 km. Trasa A na 18 km so štartom v Kalši vedie cez Lom - Čierny Vrch - Loveckú lúku - Skalu - Zimné lúky - Izru a cez Pátorku späť do Kalše. Trasa B bude mať tú istú trasu až na Izru, potom však o 7 kilometrov viac, a to cez Malú Izru - CHKO Veľký Milič - kótu 670 na hraničnom kameni XVII/29 späť na Izru a cez Pátorku do Kalše.

Záujemcovia z U. S. Steel Košice, ktorí by sa chceli týchto potuliek zúčastniť, sa môžu individuálne dopraviť do miesta zrazu. A to v sobotu ráno, buď z autobusovej stanice z nástupišťa č. 11 s odchodom do Kalše o 6.35 h., alebo zo železničnej stanice vlakom smer Košice - Čierna nad Tisou s odchodom vlakov o 5.19 h. a 7.40 h. Pre tých, ktorí chcú prenocovať z piatku na sobotu v turistických podmienkach v sále kultúrneho strediska v Kalši, môžu sa u organizátorov prezentovať už v piatok 6. augusta od 17.00 h. Pre ostatných je prezentácia pred Obecným úradom v Kalši v sobotu ráno od 7.00 h. do 8.30 h.

Vzhľadom na to, že trasa tohto turistického pochodu vedie po hranici s Maďarskou republikou, musí mať každý účastník pri sebe občiansky preukaz. Keďže sa tento pochod bude konať za každého počasia, všetci by mali mať vhodné turistické oblečenie. Ukončenie je plánované na 16.00 h. na miestnom futbalovom ihrisku, kde sa pri vatre a guľáši uskutoční vyhodnotenie podujatia a odovzdávanie účastníckych listov.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...