Vyhľadávanie:

Pozvánka pre hráčov bowlingu

Pozvánka pre hráčov bowlingu

Začiatkom septembra som sa ako člen ŠTK bowlingu na Východnom Slovensku zúčastnil s ďalšími organizátormi a rozhodcami tohto nového olympijského športu Letnej olympiády U. S. Steel Košice. Bol som nad mieru spokojný a príjemne prekvapený s prístupom súťažiacich, ktorí sa na jednotlivé hracie časy prezentovali presne podľa vypracovaného harmonogramu a dopomohli tak ku zdarnému priebehu tejto súťaže.

Mnohí svojimi výkonmi predčili aj takých hráčov, ktorí sa bowlingu venujú aktívne a pravidelne štartujú v majstrovských súťažiach, alebo sú členmi druholigových celkov. V našej bowlingovej herni na sídlisku KVP pravidelne uskutočňujeme turnaj ako pre registrovaných, tak aj pre neregistrovaných - rekreačných hráčov. Preto si dovolím pozvať na tento turnaj všetkých železiarov, ktorí by sa chceli v tejto hre zdokonaliť a v budúcnosti sa presadiť aj v rámci Slovenska, že majú jedinečnú možnosť. Už túto sobotu a nedeľu 14. - 15. októbra sa koná ďalšie kolo turnaja Cassovia Cup v bowlingu, kde pre víťazov máme pripravené hodnotné ceny.

Podmienkou účasti je prihlásiť sa u vedúceho súťaže a zabezpečiť si hrací čas na štyri kolá, čo trvá cca jeden a pol hodiny. Štartovné činí 400 korún, v ktorých je zahrnutý prenájom dráh. Prihlášky očakávam na mobile 0905 346 551, alebo na e-maile:juraj.adamcik@maad.sk. Teším sa na stretnutie s vami.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...