KONTAKT  |    _eng _sk

Pozvánka pre hráčov bowlingu
           Pridané: 16.10.2006
Autor: Juraj ADAMČÍK
Kategória: 41/2006

Začiatkom septembra som sa ako člen ŠTK bowlingu na Východnom Slovensku zúčastnil s ďalšími organizátormi a rozhodcami tohto nového olympijského športu Letnej olympiády U. S. Steel Košice. Bol som nad mieru spokojný a príjemne prekvapený s prístupom súťažiacich, ktorí sa na jednotlivé hracie časy prezentovali presne podľa vypracovaného harmonogramu a dopomohli tak ku zdarnému priebehu tejto súťaže.

Mnohí svojimi výkonmi predčili aj takých hráčov, ktorí sa bowlingu venujú aktívne a pravidelne štartujú v majstrovských súťažiach, alebo sú členmi druholigových celkov. V našej bowlingovej herni na sídlisku KVP pravidelne uskutočňujeme turnaj ako pre registrovaných, tak aj pre neregistrovaných - rekreačných hráčov. Preto si dovolím pozvať na tento turnaj všetkých železiarov, ktorí by sa chceli v tejto hre zdokonaliť a v budúcnosti sa presadiť aj v rámci Slovenska, že majú jedinečnú možnosť. Už túto sobotu a nedeľu 14. - 15. októbra sa koná ďalšie kolo turnaja Cassovia Cup v bowlingu, kde pre víťazov máme pripravené hodnotné ceny.

Podmienkou účasti je prihlásiť sa u vedúceho súťaže a zabezpečiť si hrací čas na štyri kolá, čo trvá cca jeden a pol hodiny. Štartovné činí 400 korún, v ktorých je zahrnutý prenájom dráh. Prihlášky očakávam na mobile 0905 346 551, alebo na e-maile:juraj.adamcik@maad.sk. Teším sa na stretnutie s vami.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...