Vyhľadávanie:

Pozvánky pre vytrvalcov

Pozvánky pre vytrvalcov

Hoci sa tohtoročná bežecká sezóna už oficiálne skončila, mnohí z vytrvalcov určite využijú pozvánky na behy, ktoré organizátori pripravujú v období vianočných sviatkov i po novom roku.

  • Agilní organizátori zo Športového klubu Bodva v Moldave nad Bodvou pripravujú 2. ročník Vianočného behu ulicami mesta. Preteky na 10,5-kilometrovej trati sa uskutočnia v sobotu 21. decembra so štartom o 13. hodine. Súťaž je vypísaná pre mužov v kategóriách do 39 rokov i nad 40 rokov a v kategórii žien. Štartovné je päť eur, pre každého účastníka bude pripravené občerstvenie (guľáš a čaj). Po pretekoch sa pre bežcov a ostatných hostí podujatia uskutoční v K5 bowling bare diskotéka. Prezentácia štartujúcich je od 12. 30 hod. pri bývalej kotolni K5 v Moldave nad Bodvou. Záujemcovia o beh sa môžu prihlásiť na e-mailovej adrese: skbodva@skbodva.sk alebo na tel. čísle 0915 933 609.
    -bj-
  • Na 2. sviatok vianočný, vo štvrtok 26. decembra, sa v Bardejove uskutoční 15. ročník Vianočného behu na 10 km. Štart bude pre všetky vekové kategórie mužov a žien o 10.00 hod. pri zimnom štadióne. Prezentácia pretekárov sa začína už o 8:00 na futbalovom štadióne. Štartovné pre dospelých je šesť eur, pre juniorov a juniorky päť eur. V cene je občerstvenie, obed a pre každého vianočný darček.
  • So starým rokom sa bežci už tradične rozlúčia v utorok 31. decembra v Horovciach v Michalovskom okrese na jubilejnom, už 30. ročníku Silvestrovského behu Horovská desiatka. Muži - v piatich vekových kategóriách a ženy v troch kategóriách odštartujú na 10-kilometrovú trať o 11. hodine od kultúrneho domu. Podujatie je pre všetkých štartujúcich bez účastníckeho poplatku a každý z pretekárov dostane v rámci memoriálu J. Sopirjaka tričko, účastnícku vlajku, občerstvenie a obed. Prví traja v každej vekovej kategórii získajú hodnotné vecné ceny. Organizátori sa tešia na spoločnú oslavu Silvestra s bežcami.
  • Klub orientačného behu ATU Košice organizuje v pondelok 6. januára 2014 beh na 5 km pod názvom Košický trojkráľový beh. Štart je o 15.00 hod. na Hlavnej ulici v Košiciach od súsošia Immaculata a trať je situovaná na okruhu historickým centrom a v mestskom parku. Prihlášky pomocou on-line prihlasovacieho systému na www.3kb.sk do 2. 1. 2014, alebo osobne pri prezentácii. Štartujú muži i ženy bez obmedzenia veku, štartovné je šesť eur pri platbe prevodom do 2. 1. a osem eur pri prezentácii. Úhrada štartovného na účet: 0109254274/0900. Ako variabilný symbol použite symbol vygenerovaný prihlasovacím systémom, špecifický symbol je 018. Do poznámky uveďte vaše meno a pri prezentácii predložte potvrdenie o zaplatení. V cene je štartovné číslo, občerstvenie, vrece na osobné veci a čelenka s logom podujatia. Prezentácia je od 12:30 do 14:00 v priestoroch SPŠ dopravnej na Hlavnej ul. č. 113, kde budú aj šatne pre pretekárov. Prví traja muži i ženy budú odmenení vecnými cenami.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...