KONTAKT  |    _eng _sk

Pracovné cesty po novom
           Pridané: 10.07.2006
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 27/2006

V pondelok 3. 7. 2006 v U. S. Steel Košice slávnostne otvorili činnosť spoločnosti Carlson Wagonlit Travel, na Slovensku zastúpená spoločnosťou SKY 4 U s.r.o. Spoločnosť od 1. júla 2006 poskytuje cestovné služby pre U. S. Steel Košice.
Na otvorení pracoviska, ktoré sa nachádza v budove Vonkajších vzťahov USSK vo vstupnom areáli, sa zúčastnili generálny manažér pre nákup U. S. Steel Corporation Thomas A. Coughlin, generálna manažérka pre nákup U. S. Steel Košice Deborah A. Grabeová a generálny riaditeľ SKY 4 U s.r.o. Robert Mikita.
"Spoločnosť Carlson Wagonlit Travel je najväčším celosvetovým poskytovateľom cestovných služieb pre obchodných cestujúcich. Pôsobí v stopäťdesiatich krajinách a klientom zabezpečuje kvalitný kompletný servis," uviedol R. Mikita. "Verím, že s jej službami budú spokojní aj klienti U. S. Steel Košice."
Nový poskytovateľ služieb prináša aj niekoľko zmien súvisiacich s vybavovaním pracovných ciest. V prvom rade usiluje o zefektívnenie činnosti maximálnym využívaním možností výpočtovej techniky. Mení sa filozofia vydávania platobných kariet a tlačivá na vyplnenie údajov. "Všetky potrebné informácie nájdu zamestnanci na intranete U. S. Steel Košice na Cestovateľskom portáli v časti Užitočné," informovala Iveta Smolnická, vedúca odboru transakcie so záväzkami U. S. Steel Košice. "Najpodstatnejšie zmeny od 1. júla 2006 sú tieto: Všetky pracovné cesty zamestnancov U. S. Steel Košice (rezervácia leteniek, ubytovanie a súvisiace služby) zabezpečuje výlučne spoločnosť SKY 4 U s.r.o. Zálohy na pracovné cesty v slovenských korunách i v cudzej mene bude poskytovať pokladnica U. S. Steel Košice na prízemí AB budovy. V tejto pokladnici bude možné vyúčtovať aj zahraničné pracovné cesty, ktoré neboli vyúčtované do konca júna 2006. Dokumentácia TOS/VF/F2.03 Poskytovanie cestovných náhrad je aktuálna (spolu so zmenami uvedenými v Cestovateľskom portáli) až do jej zrušenia po vydaní novej dokumentácie."
Cestovatelia nájdu všetky užitočné informácie na už spomínanom Cestovateľskom portáli. V priestoroch košického pracoviska sa o servis železiarov budú starať Daniel Fialka a Róbert Tatár.

Empty

ODPORÚČAME

17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu
17.06.2021
Vďaka oceliarom a USSK pribudli na Urologickej klinike dva špičkové prístroje