Vyhľadávanie:

Prácu na chvíľu vymenili za futbalovú loptu

Prácu na chvíľu vymenili za futbalovú loptu

Dvanásty ročník medzinárodného turnaja v halovom futbale zorganizovala predposlednú novembrovú sobotu 23. 11. 2018 v športovom komplexe STARS v Třinci Základná organizácia OS KOVO Třinecké železiarne.

„Cieľom futbalového turnaja je nielen aktívna podpora športovania, ale zároveň aj upevňovanie a rozvoj odborárskej spolupráce, vzájomného poznávania a spoločenského zábavno-oddychového vyžitia,“ povedal pri otvorení turnaja predseda ZO OS KOVO Marcel Pielcs, ktorý turnaj spoločne s technickým riaditeľom Třineckých železiarní Henrykom Huczalom odštartoval.

Zúčastnilo sa na ňom dovedna osem futbalových tímov z Čiech, Slovenska a Poľska, ktoré boli rozdelené do základných skupín. Po zápasoch v skupinách, pokračoval turnaj semifinálovými zápoleniami  a napokon večer vyvrcholil veľmi vyrovnaným a kvalitou nabitým finále. Deväť košických futbalistov zo základných organizácií OZ KOVO U. S. Steel Košice združených v Rade odborov predviedlo atraktívnu kolektívnu hru s výborným pódiovým umiestnením - druhým miestom. Trofej si od organizátorov turnaja  Marcela Pielcsa a riaditeľa pre personalistiku a vonkajšie vzťahy Iva Žižku prevzal celý tím, ktorý viedol skúsený kapitán David Szwanczar. Najlepším strelcom turnaja sa stal premiérový účastník Viktor Čomor z nášho tímu, ktorý si tak ukoristil pamätnú individuálnu trofej.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...