KONTAKT  |    _eng _sk

Prácu na chvíľu vymenili za futbalovú loptu
           



Pridané: 19.12.2018
Autor: -juva-
Kategória: 12/2018

Dvanásty ročník medzinárodného turnaja v halovom futbale zorganizovala predposlednú novembrovú sobotu 23. 11. 2018 v športovom komplexe STARS v Třinci Základná organizácia OS KOVO Třinecké železiarne.

„Cieľom futbalového turnaja je nielen aktívna podpora športovania, ale zároveň aj upevňovanie a rozvoj odborárskej spolupráce, vzájomného poznávania a spoločenského zábavno-oddychového vyžitia,“ povedal pri otvorení turnaja predseda ZO OS KOVO Marcel Pielcs, ktorý turnaj spoločne s technickým riaditeľom Třineckých železiarní Henrykom Huczalom odštartoval.

Zúčastnilo sa na ňom dovedna osem futbalových tímov z Čiech, Slovenska a Poľska, ktoré boli rozdelené do základných skupín. Po zápasoch v skupinách, pokračoval turnaj semifinálovými zápoleniami  a napokon večer vyvrcholil veľmi vyrovnaným a kvalitou nabitým finále. Deväť košických futbalistov zo základných organizácií OZ KOVO U. S. Steel Košice združených v Rade odborov predviedlo atraktívnu kolektívnu hru s výborným pódiovým umiestnením - druhým miestom. Trofej si od organizátorov turnaja  Marcela Pielcsa a riaditeľa pre personalistiku a vonkajšie vzťahy Iva Žižku prevzal celý tím, ktorý viedol skúsený kapitán David Szwanczar. Najlepším strelcom turnaja sa stal premiérový účastník Viktor Čomor z nášho tímu, ktorý si tak ukoristil pamätnú individuálnu trofej.

Empty

ODPORÚČAME

01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021
17.02.2021
Sčítanie obyvateľstva 2021
17.12.2020
V roku 2021 venuje U. S. Steel Košice do súťaže štyri nové autá