KONTAKT  |    _eng _sk

Pre najaktívnejšiu rodinu značkový cestovný kufor
           Pridané: 06.07.2009
Autor: -if-
Kategória: 27/2009

Rodiny športujú - prihlášky do 20. júla

Deň športovania, zábavy a hier Rodiny športujú sa blíži. Ak ste sa ešte neprihlásili, môžete tak urobiť do 20. júla. Čo na vás v sobotu 1. augusta čaká? Kolektívne a individuálne športy, nesúťažné disciplíny, množstvo hier pre deti so sladkými odmenami, autogramiáda hokejových majstrov z HC Košice. Okrem futbalu, volejbalu, stolného tenisu a hádzania šípkami si môžete súťažne zahrať aj šach. Do zápolení sa môžu zapojiť deti už od päť rokov. Organizátor pre ne vytvorí rovnocenné tímy. Najaktívnejšiu športujúcu rodinu čaká cena - kvalitný cestovný kufor. Podmienkou je, aby každý člen rodiny súťažil v kolektívnom aj individuálnom športe.

Pravidlá prihlasovania: Prihlásiť sa môžete na maximálne jeden skupinový šport (futbal, volejbal) a jeden individuálny šport (stolný tenis, šípky, šach). Zadelenie do družstiev sa dozviete pri registrácii. Hlásiť sa môžu aj celé tímy.

Vstupné na podujatie je zdarma. Všetci účastníci dostanú občerstvenie a guláš na obed. Prihlášku nájdete v Oceli východu dnes naposledy na strane šesť (adresa na obálku: Vonkajšie vzťahy, Vstupný areál U. S. Steel Košice, heslo Rodiny športujú). Hlásiť sa môžete aj prostredníctvom intranetu. Podrobné informácie získate na telefónnych číslach 3 - 0426 a 3 - 5237.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny
17.06.2022
V U. S. Steele dnes tiekla krv

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...