KONTAKT  |    _eng _sk

Termín uzávierky sa blíži
           Pridané: 13.07.2009
Autor: -if-
Kategória: 28/2009

Európska fotografická súťaž na tému bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Ako sme vás už v Oceli východu informovali, Európska agentúra pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (EU OSHA) vyhlásila fotografickú súťaž zameranú na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Do súťaže s názvom What´s your image of safety & health at work? (voľne preložený obsah otázky: ako by ste znázornili tému bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci pomocou fotografie - pozn. red.) sa môžu zapojiť všetci fotografi - profesionáli i amatéri, pričom svoje fotografie musia odoslať do 15. augusta 2009 na web stránku www.osha-photocompetition.eu

Z osobitnej webovej stránky vyberie medzinárodná porota zložená z profesionálnych fotografov najlepšie snímky. Víťazov čakajú ceny v celkovej hodnote 7 tisíc eur.

A aké fotografie organizátori očakávajú? Fotografov vyzývajú, aby fotografovali scény, ktoré kreatívnym a nápaditým spôsobom vykresľujú problematiku bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Súťažiaci môžu interpretovať bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci vlastným spôsobom - nie sú obmedzení konkrétnymi námetmi či témami. Snímky môžu zobrazovať situácie z pracovísk v rôznych odvetviach hospodárstva. Je možné poukázať aj na problémy konkrétnej skupiny, napríklad na problémy migrantov alebo žien.

Empty

ODPORÚČAME

17.01.2022
Dcérske spoločnosti dosiahli 6 000 000 hodín bez úrazu
10.01.2022
Grantový program SPOLOČNE PRE REGIÓN 2022 už prijíma žiadosti
30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu