Vyhľadávanie:

Pre naše ženy, dcéry...

Pre naše ženy, dcéry...

Vedenie spoločnosti U. S. Steel Košice vyhlasuje dobrovoľnú zbierku na kúpu mamografu

Počet žien s rakovinou prsníka narastá. Ročne pribúdajú stovky a stovky nových prípadov. Zanedbávanie preventívnych vyšetrení a neskorá diagnostika majú katastrofálne následky. Môžeme im zabrániť.

Pomôcť Mamárnemu centru šačianskej nemocnice získať kvalitný digitálny mamograf je cieľom zbierky, ktorú v uplynulých dňoch vyhlásilo vedenie spoločnosti U. S. Steel Košice. Sumu 3,50 a alebo viac budete môcť darovať podpísaním formuláru, ktorý bude k dispozícii aj na vašom pracovisku. Tak ako po minulé roky, aj tentoraz rovnakou sumou, ako bude výťažok zo zbierky zamestnancov, prispejú na kúpu prístroja, ktorý pomáha odhaľovať zhubné nádory, znovu aj spoločnosť U. S. Steel Košice a Nadácia U. S. Steel Košice. Naša pomoc sa tak opäť strojnásobí.

Náš spoločný dar odovzdajú predstavitelia spoločnosti zástupcom Nemocnice Košice-Šaca na vianočnom benefičnom koncerte, ktorý sa uskutoční 7. decembra 2012 v Štátnom divadle Košice.

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...